Klasa A

  1. Boroń Milena
  2. Borowska Zuzanna
  3. Borto Aneta
  4. Charchut Dorota
  5. Cichy Magdalena
  6. Dziubińska Aleksandra
  7. Jasikowska Weronika
  8. Jawor Klaudia
  9. Jaworski Mateusz
  10. Jędrzejewska Klaudia
  11. Jurecka Maja
  12. Kaźmierczak Sylwia
  13. Kokociński Bartłomiej
  14. Kwarciana Katarzyna
  15. Łudzik Jakub
  16. Molisak Dominika
  17. Mrówka Piotr
  18. Pargieła Sylwia
  19. Piwowarska Aleksandra
  20. Pochyła Sandra
  21. Pruska Karolina
  22. Rębak Bartosz
  23. Skrzypek Katarzyna
  24. Skurski, Dawid
  25. Świercz Aleksandra
  26. Tracz Wiktor
  27. Wawszczyk Patrycja
  28. Wilk Adrianna
  29. Wojciechowska Patrycja
  30. Ząbkiewicz Wiktoria
  31. Żak Magdalena

Klasa B

  1. Banach Jakub
  2. Biegalski Maciej
  3. Bonar Mateusz
  4. Brachowicz Wojciech
  5. Czechowska Paulina
  6. Drozdowski Karol
  7. Gałka Jakub
  8. Głuszek Krystian
  9. Gocyk Michał
  10. Grabińska Sylwia
  11. Haczyk Artur
  12. Kański Maciej
  13. Kuk Łukasz
  14. Kumor Kamil
  15. Kwiecień Patryk
  16. Lech Aleksandra
  17. Lewińska Magdalena
  18. Mączyński Artur
  19. Mierzwa Ewa
  20. Molisak Krzysztof
  21. Mucha Kamila
  22. Nowak Aleksandra
  23. Nowak Hubert
  24. Nowak Kamil
  25. Rajczak Szymon
  26. Romanek Kacper
  27. Santiago Nikola
  28. Skiba Estera
  29. Stawiarski Bartosz
  30. Stępień Wiktor
  31. Szumilas Łukasz
  32. Toporowska Alicja
  33. Wawszczyk Inez
  34. Wójcikiewicz Karolina
  35. Zabłotny Dominik

Klasa C

  1. Bałdyga Agata
  2. Bonar Paweł Piotr
  3. Bugaj Aleksandra
  4. Chojnacka Paulina
  5. Drążek Katarzyna
  6. Dziadek Aleksandra
  7. Gorgoń Aleksandra
  8. Gumuła Marta
  9. Janiec Jarosław
  10. Kilijanek Karolina
  11. Kochański Daniel
  12. Krzystek Martyna
  13. Marzec Rafał
  14. Norek Michał
  15. Patrzałek Adrianna
  16. Pietrzyk Ewelina
  17. Pietrzyk Karina
  18. Reperowicz Jakub
  19. Siemieniec Agata
  20. Sieradzki Mariusz
  21. Skawiński Ignacy
  22. Sowula Szymon
  23. Struzikiewicz Magdalena
  24. Śledź Mariusz
  25. Talacha Zuzanna
  26. Tkaczyk Aleksandra
  27. Tometczak Mateusz
  28. Wcisło Alicja
  29. Wordliczek Weronika

Klasa E

  1. Bochenek Paulina
  2. Borzęcka Ilona
  3. Czerw Natalia
  4. Czudek Natalia
  5. Gierka Anna
  6. Godzwon Michalina
  7. Gołębiowska Martyna
  8. Karasińska Weronika
  9. Kopieniak Urszula
  10. Kozłowska Renata
  11. Kumor Aleksandra
  12. Mrugała Aleksandra
  13. Piekoszewska Marta
  14. Pietrzyk Jagoda
  15. Poborca Aneta
  16. Rózga Wiktoria
  17. Samiec Katarzyna
  18. Wajda Natalia
  19. Zieja Wiktoria

Klasa G

  1. Baran Mateusz
  2. Burek Aleksandra
  3. Cepil Konrad
  4. Chojna Michał
  5. Czapla Konrad
  6. Dębowska Klaudia
  7. Dziedzic Małgorzata
  8. Fortuna Katarzyna
  9. Gil Karolina
  10. Guzikowska Kamila
  11. Gwóźdź Adrian
  12. Kanarek Katarzyna
  13. Kapek Aleksandra
  14. Klimczak Katarzyna
  15. Kobus Marcin
  16. Kornaś Katarzyna
  17. Kosmala Dominika
  18. Kwiecień Aleksandra
  19. Meuś Karol
  20. Nowak Paulina
  21. Omasta Emil
  22. Opozda Marta
  23. Pasek Katarzyna
  24. Radej Jakub
  25. Sadowski Piotr
  26. Sarna Katarzyna
  27. Stępień Michał
  28. Szafraniec Magdalena
  29. Wilewska Katarzyna
  30. Wojnowski Krzysztof
  31. Wróbel Dominika
  32. Ząbek Dawid
  33. Ziółek Łukasz

Klasa H

  1. Adamczyk Tomasz
  2. Bień Adrian
  3. Czarnecka Kinga
  4. Dratwa Krzysztof
  5. Gosek Alicja Katarzyna
  6. Janiec Aneta Renata
  7. Kralka Monika
  8. Kucharska Kamila
  9. Kunat Magdalena
  10. Markowska Paulina
  11. Marzec Kamil
  12. Mącznik Ilona
  13. Misztal Katarzyna
  14. Nowak Luiza
  15. Pawluszek Karol
  16. Radej Kamila
  17. Rakoczy  Anna
  18. Rożek Marcin
  19. Sobczyk Paweł
  20. Strączek Alicja
  21. Strączkiewicz Patrycja
  22. Szałabska Kinga
  23. Szymacha Marcin
  24. Śmieszek Oliwia
  25. Zych Wiktor

Klasa I

  1. Borzęcka Karolina
  2. Chrobot Iga
  3. Dudek Filip
  4. Gadawska Eliza
  5. Janus Paweł
  6. Jurecka Natalia
  7. Kiełb Justyna
  8. Kogut Magdalena
  9. Kojs Klaudia
  10. Koper Sylwia
  11. Król Joanna
  12. Król Martyna
  13. Lasia Szymon
  14. Mazur Klaudia
  15. Nowak Justyna
  16. Nowicka Barbara
  17. Opałka Katarzyna
  18. Papaj Joanna
  19. Pitek Karolina
  20. Plewa Aleksandra
  21. Rzepa Karolina
  22. Sieradzka Dominika
  23. Sołtyk Wiktoria
  24. Sowula Wiktoria
  25. Sroka Anna
  26. Szczepańska
  27. Szlufik Damian
  28. Szwajka Wiktoria
  29. Węglińska Sylwia