Klasa A

  1. Cepil Krystian
  2. Cierlik Anna
  3. Ciesielski Michał
  4. Janiec Jakub
  5. Kędzierska Magdalena
  6. Keler Aleksandra
  7. Kielin Martyna
  8. Kosowicz Mateusz
  9. Kumor Aleksandra
  10. Kuźnia Marcin
  11. Laskowski Łukasz
  12. Omasta Karolina
  13. Piątek Patrycja
  14. Pikulska Marta
  15. Polak Weronika
  16. Półtorak Karolina
  17. Popek Karol
  18. Prucnal Monika
  19. Romański Maciej
  20. Siemieniec Monika
  21. Kkrzypczyńska Monika
  22. Szafraniec Dominik
  23. Wieczorek Klaudia
  24. Zardzewiały Katarzyna
  25. Żelazna Joanna

Klasa B

  1. Bonek Mateusz
  2. Ciba Karolina
  3. Czaja Hubert
  4. Deroń Kinga Anna
  5. Dytkowski Jakub
  6. Dziadek Piotr
  7. Gołębiowski Szymon
  8. Kasprzyk Aleksandra
  9. Kolarz Krystian
  10. Kopeć Adrianna
  11. Kozieł Mikołaj
  12. Kumor Aleksandra
  13. Kuza Maciej
  14. Makowski Patryk
  15. Marszałek Konrad
  16. Nowak Dominik
  17. Piwowarczyk Mateusz Zbiniew
  18. Radej Bartosz
  19. Rożkiewicz Eliza
  20. Rusak Karol
  21. Rybus Szymon
  22. Rydlewska Anna
  23. Soczawa Rafał
  24. Suwaj Łukasz
  25. Sztuk Sebastian
  26. Szybalska Katarzyna
  27. Wróbel Marika
  28. Zabiegło Jacek
  29. Zacharski Szymon
  30. Zając Bartosz
  31. Zapiórkowski Tomasz
  32. Zarzycki Łukasz

Klasa C

  1. Białas Paulina
  2. Bożek Aleksandra
  3. Chyc Klaudia
  4. Dalmata Milena
  5. Kawiorska Katarzyna
  6. Kopeć Dawid
  7. Kosiń Kinga
  8. Kowalczyk Milena
  9. Krawczyk Ewa
  10. Litwińska Kamila
  11. Ładowski Jakub
  12. Mącznik Magdalena
  13. Maj Monika
  14. Miksiewicz Marta
  15. Minasyan Meri
  16. Miśtal Daria
  17. Nieradka Kaja
  18. Parcewicz Mateusz
  19. Pasternak Kamil
  20. Paw Dominika
  21. Plewa Dominika
  22. Siudak Małgorzata
  23. Sobieraj Magdalena
  24. Sodo Aleksandra
  25. Staszek Piotr
  26. Szczepańska Emilia
  27. Tomczak Karol Jakub
  28. Wcisło Kinga
  29. Wilk Klaudia
  30. Żak Daria

Klasa D

  1. Banach Szymon
  2. Boroń Michał
  3. Bucki Szymon
  4. Draus Jakub
  5. Elijasz Edyta
  6. Gajek Patryk
  7. Głowacka Agata
  8. Jabłoński Jarosław
  9. Jaros Olgierd
  10. Kąkol Roksana
  11. Kapusta Cezary
  12. Kołkowski Michał
  13. Koper Marcin
  14. Koszycka Magdalena
  15. Kozioł Karol
  16. Kozłowski Albert
  17. Król Wojciech
  18. Krupa Dominika
  19. Kućmierz Amanda
  20. Kuźnia Rafał
  21. Kwiatkowski Kamil
  22. Nogaś Marcin
  23. Paluch Mateusz
  24. Rusiecki Bartosz
  25. Sikora Wojciech
  26. Sobieraj Michał
  27. Tomf Katarzyna

Klasa E

  1. Bąk Magdalena
  2. Borowska Weronika
  3. Florek Martyna
  4. Głowniak Radosław
  5. Gruszka Kinga
  6. Gurgul Patryk
  7. Jamioł Konrad
  8. Janiec Ilona
  9. Jastrząb Aleksandra
  10. Kapusta Karolina
  11. Kozłowska Klaudia
  12. Lalewicz Weronika
  13. Lolo Klaudia
  14. Majda Małgorzata
  15. Malec Wiktoria
  16. Mila Jacek
  17. Morus Karolina
  18. Nawrot Justyna
  19. Olczak Adrianna
  20. Sadłocha Michał
  21. Sienkiewicz Magdalena
  22. Socha Kinga
  23. Suchoń Aleksandra
  24. Wojtacha Michał
  25. Wojtas Karolina
  26. Ziarko Katarzyna
  27. Żelazna Agnieszka

Klasa F

  1. Bogdan Grzegorz
  2. Boś Paulina
  3. Chyb Karol
  4. Jabłońska Angelika
  5. Kasza Maciej
  6. Kowal Tymoteusz
  7. Kryczka Dawid
  8. Kuza Bartosz
  9. Laskowski Krzysztof
  10. Majcher Magda
  11. Mazurek Izabella
  12. Nowak Katarzyna
  13. Owsiński Tomasz
  14. Plisak Patryk
  15. Sojka Wioletta
  16. Szczykut Aleksandra
  17. Szwajka Wiktor
  18. Wawrzyniec Damian
  19. Wieniecki Kamil
  20. Zielonka Artur

Klasa G

  1. Bartos Klaudia
  2. Chłosta Kamil
  3. Dudek Dominika
  4. Frączkiewicz Norbert
  5. Gąsior Katarzyna
  6. Grzesiak Kamila
  7. Juszczyk Dominik
  8. Kowal Adrian
  9. Łabuz Milena
  10. Lisek Dominika
  11. Mączyński Jakub
  12. Maj Pola
  13. Malęga Gabriela
  14. Nawrocki Szymon
  15. Nowak Adam
  16. Nowak Szymon
  17. Owczarczyk Kamila
  18. Pasternak Michał
  19. Pietras Adam
  20. Poniewierski Jakub
  21. Rak Mateusz
  22. Siudy Karol
  23. Skórska Małgorzata
  24. Skowroński Norbert
  25. Sowula Aleksandra
  26. Szcześniak Jakub
  27. Szymacha Agnieszka
  28. Trela Krystian
  29. Wach Dominika
  30. Walkowicz Ewelina
  31. Zięba Grzegorz
  32. Żmuda Michał
  33. Zoch Filip
  34. Zygan Daniel

Klasa H

  1. Bartosik Anna
  2. Błach Izabela
  3. Broda Andżelika
  4. Chlasta Radosław
  5. Dąbrowski Marcin
  6. Dratwa Aleksandra
  7. Gil Kamil
  8. Jabłońska Kinga
  9. Jabłońska Roksana
  10. Kędzierska Aleksandra
  11. Kowalska Agata
  12. Kozłowska Karolina
  13. Kozłowska Magdalena
  14. Krzemień Izabela
  15. Linart Zuzanna
  16. Motyl Monika
  17. Mrugała Bartłomiej
  18. Nowak Karolina
  19. Pacyga Dominika
  20. Parchatko Aleksandra
  21. Pawlusek Klaudia
  22. Pietrzyk Marta
  23. Rędzińska Natalia
  24. Rogoziński Daniel
  25. Shchepanyuk Mar’yana
  26. Skiba Daniel
  27. Szafraniec Katarzyna
  28. Szczepańska Karolina
  29. Walasek Wojciech
  30. Walkiewicz Roksana
  31. Wesołowski Paweł
  32. Wiktorowski-Śledź Krzysztof
  33. Zawalska Karolina
  34. Zioło Szymon