Klasa A

  1. Buras Dominika
  2. Ciba Patrycja
  3. Durlik Elwira
  4. Gołuch Aleksandra
  5. Kliś Karolina
  6. Kowalczuk Aleksandra
  7. Kowalska Monika
  8. Łudzik Katarzyna
  9. Łukasik Magdalena
  10. Madej Ewelina
  11. Majka Sylwia
  12. Mazur Magdalena
  13. Mącznik Katarzyna
  14. Miśta Paweł
  15. Musiał Natalia
  16. Pawlikowska Amelia
  17. Sarna Ilona
  18. Sokołowska Sylwia
  19. Stępień Anna
  20. Stępień Katarzyna
  21. Szalbirak Justyna
  22. Szumilas Maciej
  23. Tutak Aleksandra
  24. Urban Karina
  25. Wężowicz Magdalena
  26. Zając Bartłomiej
  27. Żółtak Anna
  28. Żółtak Katarzyna
  29. Żurek Karol
  30. Wojciechowski Marcin

Klasa B

  1. Adamczyk Dawid
  2. Banaś Anna
  3. Bławat Marcin
  4. Burek Mikołaj
  5. Bydłosz Magdalena
  6. Dąbrowski Wiktor
  7. Drozdowska Aneta
  8. Durlik Izabela
  9. Foltyn Kamil
  10. Gajek Piotr
  11. Głuszek Patrycja
  12. Jaworski Hubert
  13. Jegier Anita
  14. Kawalec Anna
  15. Kumoń Wojciech
  16. Maciantowicz Szymon
  17. Maciejewska Katarzyna
  18. Markowski Marcin
  19. Motyka Malwina
  20. Nawrot Klaudia
  21. Polak Bartosz
  22. Prażuch Tomasz
  23. Prędka Dominika
  24. Radosz Jakub
  25. Rymaszewska Agata
  26. Stoczkiewicz Karol
  27. Szot Arkadiusz
  28. Tarczyński Mateusz
  29. Trutkowska Kinga
  30. Wach Sebastian
  31. Wiśniosz Paulina
  32. Wójcikiewicz Bartosz

Klasa C

  1. Bakalarczyk Artur
  2. Banaszek Izabela
  3. Bugajny Kamil
  4. Dubielewicz Rafał
  5. Durda Dominika
  6. Faryś Michalina
  7. Jałocha Klaudia
  8. Janocha Justyna
  9. Kosiniak Katarzyna
  10. Kulinowski Łukasz
  11. Lewandowski Mateusz
  12. Lis Katarzyna
  13. Markiewicz Magda
  14. Marzec Anna
  15. Mączyńska Natalia
  16. Piątek Aleksander
  17. Piechnik Damian
  18. Pietrzyk Paulina
  19. Skórska Dominika
  20. Sojka Monika
  21. Sutkowski Jakub
  22. Wilgocka Magdalena
  23. Wojtasik Monika
  24. Wojtaszek Piotr
  25. Woźniak Karolina
  26. Woźniak Magdalena
  27. Zabiegło Ewa
  28. Zarankiewicz Natalia
  29. Zawadzińska Karolina
  30. Zawadzki Paweł
  31. Grochowska Marcelina

Klasa D

  1. Bracisiewicz Daria
  2. Czerw Łukasz
  3. Fatyga Maciej
  4. Florek Karolina
  5. Gromna Martyna
  6. Guła Szymon
  7. Janik Martyna
  8. Janus Tomasz
  9. Jastrząb Joanna
  10. Juszczak Michał
  11. Kapusta Paulina
  12. Kasza Mariusz
  13. Król Małgorzata
  14. Krzemiński Grzegorz
  15. Kumór Mateusz
  16. Kuźmiński Rafał
  17. Lech Michał
  18. Mila Wojciech
  19. Mrugała Monika
  20. Nowicka Kamila
  21. Ormiańska Dominika
  22. Patrzałek Agnieszka
  23. Płotek Klaudia
  24. Poniewierski Hubert
  25. Prokop Dominika
  26. Radej Monika
  27. Rajczewska Paulina
  28. Rogowski Sebastian
  29. Strzelec Amanda
  30. Walasek kamil
  31. Wirecki Wiktor
  32. Woźniak Agata
  33. Żelawski Mateusz

Klasa E

  1. Bejm Dominika
  2. Borycki Łukasz
  3. Grabiński Patryk
  4. Grabowski Grzegorz
  5. Katra Damian
  6. Kogut Agnieszka
  7. Kowalik Barbara
  8. Kowalski Michał
  9. Kulawczyk Dominik
  10. Norberczyk Wiktoria
  11. Nowak Grzegorz
  12. Plewa Karolina
  13. Prucnal Paweł
  14. Rodak Mariusz
  15. Rogowski Marcin
  16. Rządkowski Mateusz
  17. Sala Sebastian
  18. Sikora Patrycja
  19. Szeląg Przemysław
  20. Wojtacha Fabian

Klasa F

  1. Bania Kinga
  2. Bańkowski Maksymilian
  3. Biały Grzegorz
  4. Borowiec Katarzyna
  5. Cygan Małgorzata
  6. Dziedzic Agata
  7. Głowacka Weronika
  8. Gołąb Milena
  9. Judasz Bartosz
  10. Kaczor Monika
  11. Kochanek Anna
  12. Korcipa Katarzyna
  13. Kruk Patryk
  14. Kumor Karolina
  15. Madej Bartosz
  16. Małkowicz Aleksander
  17. Mazur Mikołaj
  18. Mrugała Malwina
  19. Opozda Patrycja
  20. Panek Alicja
  21. Pawelec Agnieszka
  22. Rokita Aleksandra
  23. Sambórska Adrianna
  24. Sarjusz-Roniszewska Wiktoria
  25. Sikora Aleksandra
  26. Sowa Katarzyna
  27. Szymaszek Magdalena
  28. Trela Karolina
  29. Warchulska Martyna
  30. Zawadzka Patrycja

Klasa G

  1. Bech Sylwia
  2. Boduszek Katarzyna
  3. Cesarz Patrycja
  4. Drabik Aneta
  5. Dryja Anna
  6. Dyrduł Sylwia
  7. Dziadek Justyna
  8. Głowniak Mateusz
  9. Grochowska Ewelina
  10. Grzegorczyk Olga
  11. Jewiarz Klaudia
  12. Kądziela Weronika
  13. Kowal Monika
  14. Kowal Szymon
  15. Krzak Karolina
  16. Kula Monika
  17. Lubacha Sylwia
  18. Mierzwa Mateusz
  19. Musiał Edyta
  20. Sagan Agnieszka
  21. Salomon Maciej
  22. Soboń Katarzyna
  23. Sojka Aleksandra
  24. Starościak Karolina
  25. Stępień Monika
  26. Toporowski Tomasz
  27. Wawrzkiewicz Magda
  28. Wyczyński Karol

Klasa H

  1. Bochenek Maria
  2. Boroń Karolina
  3. Borówka Izabela
  4. Domagała Klaudia
  5. Dufaj Ewelina
  6. Kardynał Alicja
  7. Karpowicz Magorzata
  8. Klarecki Bartłomiej
  9. Korczak Paulina
  10. Kuza Klaudia
  11. Murdzek Magdalena
  12. Mystek Marcin
  13. Noga Joanna
  14. Nowak Stanisław
  15. Nowicka Izabela
  16. Omasta Bartosz
  17. Orzeł Martyna
  18. Poniewierska Izabela
  19. Praszkiewicz Aleksandra
  20. Ptak Aleksandra
  21. Sosnowska Agnieszka
  22. Szubert Filip
  23. Świątek Wiktoria
  24. Tobołkiewicz Oskar
  25. Tutaj Aleksandra
  26. Wiśniewska Izabela
  27. Wojciechowska Eliza
  28. Wojciechowska Patrycja
  29. Wołczyk Urszula
  30. Zarazka Katarzyna
  31. Zielińska Katarzyna
  32. Ziomek Konrad