Klasa A

  1. Borkowski Piotr
  2. Branicka Izabela
  3. Cira Magdalena
  4. Dziadek Kamil
  5. Karpińska Monika
  6. Kmita Maciej
  7. Koziara Magdalena
  8. Koźbiał Anna
  9. Lamberska Justyna
  10. Lamentowicz Natalia
  11. Machynia Krzysztof
  12. Matoga Anna
  13. Matuszewski Adrian
  14. Patrzałek Milena
  15. Pilch Marlena
  16. Skarubowicz Żaneta
  17. Skóra Katarzyna
  18. Służalski Krystian
  19. Sobczak Kamil
  20. Spaczyński Bartosz
  21. Stępień Aleksandra
  22. Stępień Dominika
  23. Stępień Gabriela
  24. Szalbirak Anita
  25. Szpiega Sylwia
  26. Szydłowski Grzegorz
  27. Ścieżka Sylwia
  28. Urban Karolina
  29. Wilk Dominik
  30. Wilk Karolina
  31. Wojciechowska Mariola
  32. Woźniak Patrycja
  33. Zięba Monika
  34. Ziętal Filip

Klasa B

  1. Chojnacki Paweł
  2. Domagała Mirosława
  3. Drab Bartosz
  4. Dusza Karol
  5. Duszyńska Małgorzata
  6. Francikiewicz Karolina
  7. Grzyb Damian
  8. Jurczyk Paweł
  9. Kardynał Agata
  10. Kawiński Damian
  11. Kawiński Dawid
  12. Kołosiński Łukasz
  13. Kozakowski Wiktor
  14. Kuc Izabela
  15. Kucybała Artur
  16. Kułaga Justyna
  17. Lenczowski Michał
  18. Łaganowski Grzegorz
  19. Maj Maciej
  20. Nowak Dominik
  21. Pajor Agnieszka
  22. Plewa Filip
  23. Poniewierski TOmasz
  24. Pytel Kamila
  25. Ragan Dawid
  26. Rajczak Bartosz
  27. Romański Łukasz
  28. Ryba Agnieszka
  29. Ryczek Konrad
  30. Ryńska Kaja
  31. Sowula Sebastian
  32. Wiśniewski Łukasz

Klasa C

  1. Bal Agata
  2. Banaszek Małgorzata
  3. Bech Agnieszka
  4. Białczyk Aleksandra
  5. Błaszczyk Sylwia
  6. Bonar Paulina
  7. Cichecka Agata
  8. Drab Dagmara
  9. Dusińska Paulina
  10. Dziubiński Radosław
  11. Głowacka Ewelina
  12. Janus Aleksandra
  13. Gręda Monika
  14. Jaros Marta
  15. Jurczyk Magdalena
  16. Kasza Joanna
  17. Kauf Paulina
  18. Klik Klaudia
  19. Kozioł Sylwia
  20. Kuliś Diana
  21. Kurczyna Monika
  22. Lasak Monika
  23. Lasia Monika
  24. Mól Oliwia
  25. Musiał Katarzyna
  26. Osoba Magdalena
  27. Parcewicz Monika
  28. Parka Monika
  29. Sarna Kamil
  30. Studziżór Dominika
  31. Trojanowska Natalia
  32. Zębala Agata
  33. Zięba Magdalena
  34. Zugaj Karolina

Klasa D

  1. Bobowska Aleksandra
  2. Borycki Michał
  3. Bystrzanowska Katarzyna
  4. Charchut Mateusz
  5. Chruściński Paweł
  6. Chwaliński Paweł
  7. Cichoń Paweł
  8. Czerw Dominika
  9. Drab Wojciech
  10. Dziurska Karolina
  11. Gaj Krzysztof
  12. Jankowska Kamila
  13. Kotulska Magdalena
  14. Młyńczak Michał
  15. Piwowarczyk Patryk
  16. Rogala Magdalena
  17. Roguska Joanna
  18. Różycki Mateusz
  19. Rzepa Sylwia
  20. Serwin Martyna
  21. Sitnik Krystian
  22. Szcześniak Adam
  23. Szlęk Przemysław
  24. Szybalski Kamil
  25. Szymczyk Szymon
  26. Ura Patryk
  27. Warenda Aneta
  28. Wojtala Daniel
  29. Woźniak Dawid
  30. Zachariasz Łukasz
  31. Zielonka Dawid

Klasa E

  1. Biskup Anna
  2. Bonar Anna
  3. Ciechanowska Paulina
  4. Duszyńska Sonia
  5. Grabda Agnieszka
  6. Ignacak Jowita
  7. Jaros Patrycja
  8. Kaczocha Kamila
  9. Kardynał Michał
  10. Kaszuba Paulina
  11. Kopeć Andżelina
  12. Kowal Milena
  13. Kozłowski Marcin
  14. Kuliś Paulina
  15. Lech Michał
  16. Lelas Małgorzata
  17. Łopatowski Nikodem
  18. Macugowski Łukasz
  19. Mrożek Patrycja
  20. Musiał Martyna
  21. Nawrot Karol
  22. Nega Magdalena
  23. Nega Patrycja
  24. Pater Nikola
  25. Piekarska Karolina
  26. Przekota Dina
  27. Stolarski Michał
  28. Styrna Mateusz
  29. Sztorc Martyna
  30. Sztuk Marcin
  31. Świątek Patrycja
  32. Taborska Joanna
  33. Walczak Piotr
  34. Wieczorek Paweł
  35. Zgorzała Katarzyna

Klasa G

  1. Bielaska Sylwia
  2. Bielat Kinga
  3. Chmielewska Marta
  4. Chrzanowska Kamila
  5. Fortuna Kamil
  6. Gołębiowska Maja
  7. Gunia Martyna
  8. Jarosz Joanna
  9. Jasiak Katarzyna
  10. Korcz Wojciech
  11. Kępińska Aleksandra
  12. Klepacz Dawid
  13. Klinicka Kinga
  14. Kochański Miłosz
  15. Kopeć mateusz
  16. Kopiński Karol
  17. Kot Dominika
  18. Kozieł Michalina
  19. Kruk Aleksandra
  20. Kucięba Dominika
  21. Lisek Klaudia
  22. Malec Patryk
  23. Malęga Emanuela
  24. Obarzanek Angelika
  25. Osman Aleksandra
  26. Pasek Olga
  27. Poborca Dominika
  28. Romańska Izabela
  29. Skrzypczyński Kamil
  30. Wojtacha Anna
  31. Woźniak Anna
  32. Wójcik Agnieszka
  33. Ząbek Arkadiusz

Klasa H

  1. Brachowicz Klaudia
  2. Chrząszcz Kinga
  3. Domagała Monika
  4. Drążek Filip
  5. Godwin Magdalena
  6. Korczak Monika
  7. Koziara Izabela
  8. Kucięba Nina
  9. Kucybała Dawid
  10. Kurczyna Magdalena
  11. Madej Mateusz
  12. Maj Oga
  13. Maj Sylwia
  14. Makowska Kornelia
  15. Matuszczyk Patryk
  16. Misiaszek Magdalena
  17. Morgaś Martyna
  18. Niedzielska Maria
  19. Pasternak Judyta
  20. Poniewierka Izabella
  21. Sambórski Michał
  22. Stupak Katarzyna
  23. Szostak Kinga
  24. Ścibiło Kinga
  25. Ściubis Jagoda
  26. Tęcza Bartosz
  27. Tobołkiewicz Karolina
  28. Waryło Agnieszka
  29. Wcisło Agata
  30. Wesołowska Olga
  31. Zawadzki Rafał
  32. Ziółkowska Magdalena

Klasa I

  1. Augustowska Wiktoria
  2. Banaś Karolina
  3. Bednarek Daniel
  4. Bielecka Paulina
  5. Ból Monika
  6. Barańczyk Sylwia
  7. Chodór Kaja
  8. Cygan Barbara
  9. Duda Dżesika
  10. Frączek Ola
  11. Gołpyś Piotr
  12. Janiszewska Oliwia
  13. Kaczmarczyk Katarzyna
  14. Kaleta Joanna
  15. Konieczny Łukasz
  16. Kopeć Jadwiga
  17. Krueger Daria
  18. Kunat Katarzyna
  19. Kwiatkowski Piotr
  20. Lebida Jagoda
  21. Łabęcka Patrycja
  22. Mirosław Patrycja
  23. Motyl Marta
  24. Parlak Paulina
  25. Pawłosik Ewa
  26. Rodak Michał
  27. Wanat Justyna
  28. Warchoł Agata
  29. Wójcik Anna
  30. Wojda Kamila