Klasa A

  1.  Adamczyk Magdalena
  2. Bąk Aleksandra
  3. Cholewa Magdalena
  4. Czerwiec Paulina
  5. Durnaś Kamil
  6. Dynia Agnieszka
  7. Futrzyńska Aleksandra
  8. Gardyńska Monika
  9. Gocyk Weronika
  10. Górak Monika
  11. Gurgul Karolina
  12. Jabłońska Aleksandra
  13. Kowalska Zuzanna
  14. Krzemień Agata
  15. Lalewicz Małgorzata
  16. Lelas Wojciech
  17. Majcherczak Katarzyna
  18. Mącznik Marlena
  19. Misztal Piuotr
  20. Nurek Wiktoria
  21. Ostrowska Barbara
  22. Pabis Radosław
  23. Pabjan Filip
  24. Pawełczyk Angelika
  25. Religa Aneta
  26. Sieradzka Ilona
  27. Szczepanik Katarzyna
  28. Szkadłubowicz Adam
  29. Szwajka Anna
  30. Tałaj Dominika
  31. Węda Karolina
  32. Wiśniewska Ilona
  33. Wolny Agata
  34. Zabłotna Ewelina

Klasa B

  1. Bałdyga Julia
  2. Brożek Paulina
  3. Chmara Patryk
  4. Cichy Monika
  5. Dabiński Sebastian
  6. Dybała Alicja
  7. Gawrońska Katarzyna
  8. Gołębiowski Antoni
  9. Grzesiak Aleksandra
  10. Herzyk Magdalena
  11. Janicki Szymon
  12. Kochan Dominika
  13. Kochańska Małgorzata
  14. Kopieniak Hubert
  15. Kruk Bartosz
  16. Kułaga Wojciech
  17. Madejski Paweł
  18. Mężyński Jakub
  19. Mołas Marta
  20. Mortas Norbert
  21. Pawłosik Daria
  22. Pisarczyk A;elsandra
  23. Piwowarczyk Dawid
  24. Podsiedlik Aleksandra
  25. Ryś Przemysław
  26. Stefański Michał
  27. Szczygieł Karol
  28. Szymacha Paweł
  29. Urban Krystyna
  30. Urbańska Ewelina
  31. Wiek Katarzyna
  32. Wleciał Jakub
  33. Woźniak Hanna
  34. Zmysło Katarzyna

Klasa C

  1. Bałabańska Magdalena
  2. Chrabąszcz Magdalena
  3. Doktór Angelina
  4. Domagała Albert
  5. Dryja Samanta
  6. Dziewierz Karolina
  7. Gołębiowska Karolina
  8. Gradowska Monika
  9. Grzyb Anita
  10. Guca Martyna
  11. Kaczocha Katarzyna
  12. Kosela Marcin
  13. Kowal Marlena
  14. Kubicka Kamila
  15. Kułaga Klaudia
  16. Kuza Magdalena
  17. Maj Paula
  18. Minasyan Mari
  19. Musiał Natalia
  20. Nenga Magdalena
  21. Nowak Roksana
  22. Oziębła Katarzyna
  23. Pisarczyk Joanna
  24. Prośniak Anna
  25. Radej Dominika
  26. Sieradzka Karolina
  27. Skorupa Aleksandra
  28. Skrzeszewska Katarzyna
  29. Sobieraj Jolanta
  30. Sobowska Anna
  31. Wach Agnieszka
  32. Wieczorek Karolina
  33. Żebrowska Jagoda
  34. Żmuda Anna

Klasa 3D

  1. Augustynek Ilona
  2. Furman Łukasz
  3. Jędrzejczyk Michał
  4. Kania Damian
  5. Kempkiewicz Marcin
  6. Kocjan Adrianna
  7. Kolczyński Maciej
  8. Kosiński Konrad
  9. Kozak Wiktor
  10. Koziarz Przemysław
  11. Krawczyk Mariusz
  12. Kuk Michał
  13. Kulinowska Ewelina
  14. Kwiecień Karolina
  15. Majcher Barbara
  16. Niemiec paulina
  17. Nowak Wojciech
  18. Piotrowska Jolanta
  19. Prędki Konrad
  20. Rusiecka Karolina
  21. Stachowicz Jakub
  22. Waligórska Karolina
  23. Wcisło Katarzyna
  24. Wleciał Wiktor
  25. Wójcik Aleksandra
  26. Zaborowska Paulina
  27. Zielonka Konrad

Klasa E

  1. Banaś Maciej
  2. Biegacz Przemysław
  3. Czapla Monika
  4. Domagała Natalia
  5. Figacz Marcin
  6. Głąb Karolina
  7. Gwóźdź Mateusz
  8. Karpiński Łukasz
  9. Kowalik Norbert
  10. Koźmińska Magdalena
  11. Laprus Kamila
  12. Margiel Kamil
  13. Misterka Justyna
  14. Pałys Sebastian
  15. Piotrowski Maciej
  16. Piwowarczyk Karolina
  17. Podesek Katarzyna
  18. Podkowa Patryk
  19. Radej Mateusz
  20. Rzymkiewicz Weronika
  21. Słonina Daria
  22. śledź Aleksandra
  23. Wojtacha Mateusz
  24. Wójcicki Dominik
  25. Zdziebko Karol

Klasa F

  1. Dalach Wojciech
  2. Grabowska Aleksandra
  3. Głosek Maciej
  4. Janicka Agata
  5. Juszkiewicz Kamila
  6. Majcher Igor
  7. Majcher Patrycja
  8. Marek Michał
  9. Matyjas Judyta
  10. Muszyńska Ewa
  11. Nowicki Jonasz
  12. Olszowy Paweł
  13. Patrzałek Paulina
  14. Rubinowski Paweł
  15. Sagan Mateusz
  16. Samiec Paulina
  17. Sroka Karolina
  18. Trutkowski Mateusz
  19. Walczak Sebastian
  20. Wieczorek Jagoda
  21. Wojciechowska Sylwia
  22. Wójcicki Michał
  23. Wójcik Jakub
  24. Zając Natalia
  25. Złotnik Michał

Klasa G

  1. Banach Agnieszka
  2. Banaszek Marta
  3. Barański Klaudiusz
  4. Bech Anna
  5. Bracichowicz Aleksandra
  6. Jałocha Maciej
  7. Kapsa Paulina
  8. Klepka Łukasz
  9. Kogut Agnieszka
  10. Kozioł Mateusz
  11. Król Justyna
  12. Krzak Ilona
  13. Krzak Michał
  14. Krzysztofik Paulina
  15. Kułaga Agata
  16. Leszczyński Mateusz
  17. Maj Kinga
  18. Marzec Krzysztof
  19. Mącznik Tomasz
  20. Mrożek Damian
  21. Nowak Aleksandra
  22. Paluch Małgorzata
  23. Pielechowicz Adrianna
  24. Sańpruch Aleksandra
  25. Skotnicki Przemysław
  26. Świerk Beata
  27. Waligóra Gabriela
  28. Warchulski janusz
  29. Wic Aleksandra
  30. Wójcik Paulina
  31. Zachara Jakub

Klasa H

  1. Bobowiec Aneta
  2. Boroń Karol
  3. Cierlik Dawid
  4. Cybulska Natalia
  5. Domider Wiktoria
  6. Dusza Katarzyna
  7. Florek Dominika
  8. Janecka Judyta
  9. Jaworska Magdalena
  10. Koper Kamila
  11. Kruk Aleksandra
  12. Kucybała Damian
  13. Majcher Sławomir
  14. Mazurek Agata
  15. Możdżeń Katarzyna
  16. Obcowska Karolina
  17. Odomirska Aleksandra
  18. Owsińska Katarzyna
  19. Palmowska Justyna
  20. Piasecki Paweł
  21. Plisak Klaudia
  22. Powroźnik Agnieszka
  23. Rachuna Jarosław
  24. Rasała Agnieszka
  25. Szczygłowska Martyna
  26. Stasik Aleksandra
  27. Stępień Magdalena
  28. Szot Monika
  29. Szymaszek Wojciech
  30. Węcisz Karolina
  31. Zioło Martyna