Klasa A

  1. Bartocha Joanna
  2. Boksa Patryk
  3. Brzózka Maciej
  4. Dziekan Jagoda
  5. Grzegorczyk Kalina
  6. Jankowska Monika
  7. Juszkiewicz Konrad
  8. Karamara Konrad
  9. Kopeć Agnieszka
  10. Kozieł Wiktor
  11. Kręcisz Agnieszka
  12. Litwińska Magdalena
  13. Matusik Mikołaj
  14. Misiaszek Agata
  15. Opozda Katarzyna
  16. Oszywa Kamil
  17. Piasecki Bartłomiej
  18. Rasała Joanna
  19. Rzymkiewicz Klaudia
  20. Salamon Ewelina
  21. Skublikowska Sara
  22. Starostecka Monika
  23. Szczepanek Szymon
  24. Tometczak Kinga
  25. Trelińska Monika
  26. Trzcina Sebastian
  27. Wichnera Wojciech
  28. Wilk Małgorzata
  29. Wójcik Marlena
  30. Zdziarska Joanna
  31. Zębala Ewa

Klasa B

  1. Barańska Agnieszka
  2. Borowiecki Łukasz
  3. Chmielarz Łukasz
  4. Dryja Michał
  5. Dziadek Agnieszka
  6. Gembiś Jakub
  7. Jabłoński Paweł
  8. Juszczyk Magdalena
  9. Kargulewicz Tomasz
  10. Kawecka Dominika
  11. Kosela Ewa
  12. Koza Katarzyna
  13. Kozieł Agnieszka
  14. Kućmierz Marlena
  15. Kurzeja Mieszko
  16. Lelas Joanna
  17. Lipiec Dawid
  18. Madej Tomasz
  19. Maj Mateusz
  20. Makselan Szymon
  21. Marciniec Kamila
  22. Nowak Dominik
  23. Nowak Katarzyna
  24. Pajor Dominika
  25. Porębski Michał
  26. Redźko Hubert
  27. Rożkiewicz Miłosz
  28. Sadowski Grzegorz
  29. Sala Daniel
  30. Sanecki Janusz
  31. Skrzeszewski Maciej
  32. Sokołowski Jakub
  33. Trzcina Jakub
  34. Włodarczyk Filip

Klasa C

  1. Banaś Anna
  2. Bonek Agnieszka
  3. Bronkowska Gabriela
  4. Buczak Agnieszka
  5. Budzik Magdalena
  6. Cabaj Karolina
  7. Cyrański Tomasz
  8. Czerwiński Filip
  9. Domańska Magdalena
  10. Drążek Konrad
  11. Karwat Kamil
  12. Kata Joanna
  13. Kogut Anna
  14. Kordos Karolina
  15. Król Milena
  16. Kumoń Agnieszka
  17. Lichwała Iwona
  18. Lis Adelina
  19. Marciniec Paweł
  20. Mazur Justyna
  21. Michałek Maria
  22. Pater Magdalena
  23. Pruska Magdalena
  24. Rusiecka Katarzyna
  25. Siemieniec Klaudia
  26. Skowron Agnieszka
  27. Socha Paulina
  28. Szostak Milena
  29. Środa Anna
  30. Wójtowicz Kamila
  31. Zygiel Klaudia
  32. Zygiel Iwona
  33. Żak Grzegorz
  34. Galus Ewa

Klasa D

  1. Bednarczyk Damian
  2. Biegacz Klaudiusz
  3. Bielecki Łukasz
  4. Domagała Wojciech
  5. Dubielewicz Katarzyna
  6. Duda Adrian
  7. Dyrdół Kamil
  8. Fortuna Patryk
  9. Gadawska Dominika
  10. Gręda Agnieszka
  11. Grzyb Tomasz
  12. Jach Anna
  13. Jaworski Mateusz
  14. Kaczmarczyk Dominik
  15. Kaczmarczyk Łukasz
  16. Kieras Magdalena
  17. Kowalczyk Henryk
  18. Kozłowski Adrian
  19. Kruk Kamil
  20. Kruk Bartłomiej
  21. Krzemień Michał
  22. Kuza Katarzyna
  23. Kwiecień Paulina
  24. Magdziak Piotr
  25. Musiał Dominik
  26. Owsińska Aleksandra
  27. Pieniak Norbert
  28. Puszyńska Dominika
  29. Sagan Daniel
  30. Siemieniec Konrad
  31. Soja Adam
  32. Wojciechowska Marta
  33. Zawisza Hubert
  34. Zgorzały Kamil

Klasa E

  1. Baran Marek
  2. Bucka Sylwia
  3. Ciężarkiewicz Paweł
  4. Czerw Damian
  5. Czupryna Karol
  6. Durnaś Karol
  7. Gierczak Tomasz
  8. Gołębiowska Marta
  9. Irla Anna
  10. Jaroniek Paweł
  11. Kaczmarek Dawid
  12. Kobus Karolina
  13. Kostka Wojciech
  14. Koźmińska Karolina
  15. Lasia Daniel
  16. Lelas Kamila
  17. Misztal Krzysztof
  18. Niezgoda Monika
  19. Nowaczkiewicz Maciej
  20. Opozda Milena
  21. Pandew Julian
  22. Strączkiewicz Paulina
  23. Ścisło Robert
  24. Tobołkiewicz Maria
  25. Zielonka Kamil
  26. Ziętarska Agata

Klasa F

  1. Bonar Ewelina
  2. Brzeziński Mateusz
  3. Choryga Izabela
  4. Chrobot Monika
  5. Cieplińska Małgorzata
  6. Czerw Magdalena
  7. Deroń Kamil
  8. Domańska Ewa
  9. Durlej Justyna
  10. Grabda Izabela
  11. Janicka Aleksandra
  12. Król Katarzyna
  13. Krzemień Małgorzata
  14. Lepiarz Dominika
  15. Lewandowska Aleksandra
  16. Łukasiewicz Mateusz
  17. Macugowska Magdalena
  18. Majewska Oliwia
  19. Mazur Karolina
  20. Mącznik Martyna
  21. Motyka Paulina
  22. Pawelec Karolina
  23. Plisak Aleksandra
  24. Pruska Barbara
  25. Ptak Katarzyna
  26. Rajtar Anna
  27. Strzelecki Filip
  28. Szczepańska Ewa
  29. Szczepański Adam
  30. Wach Magdalena
  31. Wirecki Wojciech
  32. Wojtal Tomasz
  33. Wójcik Dawid
  34. Zembala Katarzyna
  35. Żółtak Agata

Klasa G

  1. Bałabańska Kamila
  2. Borczuch Monika
  3. Cesarz Martyna
  4. Chmura Sylwia
  5. Chwalik Anna
  6. Ciba Agnieszka
  7. Gołębiowska Iga
  8. Gołpyś Paweł
  9. Gul Ewelina
  10. Janik Michał
  11. Januszkiewicz Edyta
  12. Jasińska Monika
  13. Kieljańska Anna
  14. Kopeć Robert
  15. Korczak Justyna
  16. Kula Katarzyna
  17. Kumor Aleksandra
  18. Kumor Ewelina
  19. Marzec Paulina
  20. Mielowska Agata
  21. Milewski Karol
  22. Morton Katarzyna
  23. Okoński Paweł
  24. Pawłowska Anna
  25. Poniewierska Aleksandra
  26. Pruś Agata
  27. Przyłudzka Luiza
  28. Sabat Paulina
  29. Wawrzyniak Mateusz
  30. Wieczorek Milena
  31. Wołoszyn Edyta
  32. Wróbel Edyta
  33. Zięba Karolina

Klasa H

  1. Anyż Aleksandra
  2. Augustyn Adrian
  3. Bisikiewicz Katarzyna
  4. Cygan Paulina
  5. Chwalińska Angelika
  6. Donoch Monika
  7. Dudziec Kamil
  8. Fortuna Ewelina
  9. Guzikowska Anna
  10. Klarecki Cezary
  11. Kołkowska Anna
  12. Kopała Malwina
  13. Kowalik Agnieszka
  14. Kwiatek Kamila
  15. Lasak Klaudia
  16. Maciejowska Agnieszka
  17. Maj Patrycja
  18. Majewska Wioletta
  19. Mącznik Kamil
  20. Mysior Izabela
  21. Nogacka Paulina
  22. Nowak Roksana
  23. Opoka Kinga
  24. Opoka Karina
  25. Rajca Izabela
  26. Sadowska Martyna
  27. Samiec Monika
  28. Sternak magdalena
  29. Struzikiewicz Klaudia
  30. Ślizankiewicz Monika
  31. Tutaj Magdalena
  32. Wilk Sara
  33. Wołoszyn Karolina
  34. Zdziebko Judyta