Klasa A

  1. Andrys Katarzyna
  2. Chmielewska Monika
  3. Cieślik Anna
  4. Gruszka Martyna
  5. Jankoska Katarzyna
  6. Jankowska Urszula
  7. Juszczyk Ewelina
  8. Kozłowska Amanda
  9. Krzysztofik Ilona
  10. Lach Katarzyna
  11. Lalewicz Magdalena
  12. Lasak Magdalena
  13. Lichota Tomasz
  14. Łudzik Magdalena
  15. Makowska Monika
  16. Misiaszek Anna
  17. Misiaszek Magdalena
  18. Myśliwiec Igor
  19. Nogaś Piotr
  20. Nowacka Karolina
  21. Nowak Krystyna
  22. Pasek Agata
  23. Pobocka Patrycja
  24. Prętka Agata
  25. Ptak Łukasz
  26. Stalica Marlena
  27. Stawecka Monika
  28. Stępień Marta
  29. Szulc Agnieszka
  30. Warchoł Katarzyna
  31. Wróblewski Mateusz
  32. Wójcik Aleksandra
  33. Żelichowska Anna

Klasa B

  1. Augustowski Michał
  2. Bober Natalia
  3. Bulski Damian
  4. Chrzanowski Michał
  5. Durnaś Małgorzata
  6. Dytkowski Błażej
  7. Górnicz Marcin
  8. Jakubowska Katarzyna
  9. Kalicki Damian
  10. Kowaluk Dorota
  11. Kowalik Agnieszka
  12. Kula Sławomir
  13. Lackorzyński Michał
  14. Lewińska Martyna
  15. Machynia Kamil
  16. Opałka Damian
  17. Paluch Magdalena
  18. Pasternak Paweł
  19. Rasała Aleksandra
  20. Rasiński Tymoteusz
  21. Sowula Tomasz
  22. Szczygieł Daniel
  23. Wójcicka Żaneta
  24. Zawada Klaudia
  25. Zięba Monika

Klasa C

  1. Bal Konrad
  2. Bańkowska Karolina
  3. Boroń Aleksandra
  4. Borowiec Aleksandra
  5. Chlasta Paulina
  6. Domańska Anna
  7. Gmyr Aleksandra
  8. Graca Agnieszka
  9. Juszczyk Aleksandra
  10. Kabat Ewelina
  11. Kabata Kinga
  12. Kałwa Klaudia
  13. Kopeć Katarzyna
  14. Kwaśniewska Katarzyna
  15. Łoboda Katarzyna
  16. Łuczka Magdalena
  17. Łysiak Paweł
  18. Marszałek Ewelina
  19. Matuszewska Magdalena
  20. Mazur Mateusz
  21. Murdzek Anna
  22. Narwojsz Katarzyna
  23. Ochnicka Patrycja
  24. Pabjan Agata
  25. Patrzałek Kamila
  26. Poros Dorota
  27. Pruś Anna
  28. Rajkiewicz Paweł
  29. Rzepa Karol
  30. Sadło Justyna
  31. Smuła Ewelina
  32. Stawecka Agata
  33. Trzeciak Kamila
  34. Wojtacha Aleksandra
  35. Zych Angelika

Klasa D

  1. Baczyńska Aleksandra
  2. Chruszewska Paulina
  3. Czaja Bartosz
  4. Czerkies Karol
  5. Czerw Aleksandra
  6. Dufaj Hubert
  7. Faryś Maciej
  8. Grabarczyk Michał
  9. Kaczmarczyk Przemysław
  10. Kasza Kamila
  11. Kowal Norbert
  12. Kozłowski Przemysław
  13. Krzak Michał
  14. Marciniec Tomasz
  15. Nieściur Daniel
  16. Nowak Jakub
  17. Paluch Paweł
  18. Pankowski Filip
  19. Pisarczyk Kamil
  20. Pyrz Kamil
  21. Ragan Katarzyna
  22. Rajca Paweł
  23. Sojka Łukasz
  24. Steczeń Maria
  25. Tompór Konrad
  26. Urbańska Monika
  27. Wojciechowska Iwona
  28. Zawisza Wiktor

Klasa E

  1. Bonar Marta
  2. Chrustek Agata
  3. Cieplińska Iwona
  4. Czechowska Joanna
  5. Głąb Krystian
  6. Jaworska Anna
  7. Kłos Paulina
  8. Kwiatkowska Joanna
  9. Kwiecień Daniel
  10. Lech Adrian
  11. Mastalińśki Tomasz
  12. Misiaszek Aneta
  13. Orłowska Justyna
  14. Poros Olga
  15. Rączka Karolina
  16. Selwit Karolina
  17. Skrobacz Agnieszka
  18. Śmist Łukasz
  19. Szybalska Magdalena
  20. Szymczyk Marlena
  21. Wesołowski Przemysław
  22. Wieczorek Monika
  23. Zapała Agnieszka
  24. Zaród Michał
  25. Żelazna Anna

Klasa F

  1. Baczyńska Katarzyna
  2. Bębenek bartłomiej
  3. Chmielarz Paweł
  4. Chmielewska Małgorzata
  5. Czapla Justyna
  6. Domagała Monika
  7. Górecki Kamil
  8. Granat Beata
  9. Gubała Marta
  10. Jaroń Aleksander
  11. Jędras Karolina
  12. Jurzysta Klaudiusz
  13. Karcz Olga
  14. Korczak Mateusz
  15. Kot Beata
  16. Kozłowska Monika
  17. Lis Wojciech
  18. Lubacha Malwina
  19. Ludwikowska Barbara
  20. Łęgosz Mateusz
  21. Maj Karolina
  22. Michalska Aleksandra
  23. Młyńczak Iwona
  24. Nowak Karolina
  25. Oćwieja Katarzyna
  26. Surma Urszula
  27. Syrkiewicz Karolina
  28. Szczęśniak Justyna
  29. Sztuk Grzegorz
  30. Widłak Dominika
  31. Wieczorek Anna

Klasa G

  1. Breksa Agnieszka
  2. Busiak Joanna
  3. Busiak Katarzyna
  4. Cierlik Justyna
  5. Dziadana Kinga
  6. Gołębiowski Tomasz
  7. Guzikowska Joanna
  8. Kawa Urszula
  9. Kostian Luiza
  10. Łakomy Ewelina
  11. Możdżeń Kamila
  12. Nowaczkiewicz Michał
  13. Nowak Katarzyna
  14. Pawlicka Paula
  15. Przybyła Joanna
  16. Skarubowicz Patrycja
  17. Szymaszek Szymon
  18. Ślisarz Magdalena
  19. Wirtek Agnieszka
  20. Wojciechowski Marcin
  21. Żelazko Paulina

Klasa H

  1. Boduszek Klaudia
  2. Borówka Grzegorz
  3. Cybulski Bartłomiej
  4. Dybała Hubert
  5. Galus Izabela
  6. Gadawski Norbert
  7. Jaskólski Jakub
  8. Jędrzejczyk Anna
  9. Kądziela Agata
  10. Kmiecik Mateusz
  11. Kostka Paulina
  12. Król Paweł
  13. Kruk Jolanta
  14. Kubala Monika
  15. Kulba Sylwia
  16. Majcher Katarzyna
  17. Mastalińska Anna
  18. Mierzwa Mateusz
  19. Norek Magdalena
  20. Nowak Rafał
  21. Obłąk Katarzyna
  22. Oszywa Agnieszka
  23. Pałasińska Iwona
  24. Pasek Aleksandra
  25. Pudyszak Paulina
  26. Rybus Aleksandra
  27. Sikora Szymon
  28. Stojak Ewa
  29. Strach Anna
  30. Szczepanek Sabina
  31. Szot Anita
  32. Walasek Paulina
  33. Wesołowska Julita
  34. Wieczorek Aleksandra