Klasa A

  1. Bonar Joanna
  2. Duda Tomasz
  3. Durnoga Agata
  4. Dybała Joanna
  5. Garstka Magdalena
  6. Górniak Agnieszka
  7. Gradzik Justyna
  8. Grosicka Ilona
  9. Jaworski Adrian
  10. Jędryjaszek Monika
  11. Klepacz Paweł
  12. Firlej Barbara
  13. Kubasik Izabela
  14. Kuszyńśka Joanna
  15. Kwiatek Marlena
  16. Lalewicz Sylwia
  17. Łuczka Olga
  18. Pater Kamila
  19. Płonka Karolina
  20. Prażuch Karolina
  21. Radosz Magdalena
  22. Rączkowska Julita
  23. Romanowski Tomasz
  24. Sadkowska Matylda
  25. Skiba Iwona
  26. Starkman Klaudia
  27. Sternak Łukasz
  28. Strzelecka Agnieszka
  29. Wolańska Iwona
  30. Zawada Agnieszka
  31. Zawada Sonia
  32. Żądło Jan

Klasa B

  1. Ambroziewicz Wojciech
  2. Bilewska Milena
  3. Brzózka Wojciech
  4. Bujalska Agnieszka
  5. Bysiecki Szymon
  6. Dytkowska Alicja
  7. Gil Anna
  8. Green Małgorzata
  9. Grzyb Karolina
  10. Guzy Seweryn
  11. Jabłoński Marcin
  12. Jastrząb Michał
  13. Kawa Anna
  14. Kędziak Anna
  15. Kowalczyk Cyryl
  16. Kuźnia Paulina
  17. Lipiec Daniel
  18. Łaganowski Wojciech
  19. Mortas Łukasz
  20. Nawrot Ilona
  21. Nowak Hubert
  22. Olczak Mateusz
  23. Palonek Magdalena
  24. Pustuła Karolina
  25. Skrzeszewski Michał
  26. Służalski Kamil
  27. Stachowicz Olga
  28. Sygut Angela
  29. Uchański Tomasz
  30. Wesołowski Wojciech
  31. Wojciechowska Meggi
  32. Wołoszyn Kamil
  33. Zabłotna Aleksandra
  34. Zacharska Ilona
  35. Zwierz Maja
  36. Żebrowska Maria
  37. Żelichowska Ilona

Klasa C

  1. Barabasz Karolina
  2. Belon Hubert
  3. Bucka Agnieszka
  4. Dytkowska Anna
  5. Dziewierz Paulina
  6. Furman Patrycja
  7. Głuch Katarzyna
  8. Gołąb Monika
  9. Kosela Sylwia
  10. Kowalczyk Katarzyna
  11. Kuk Joanna
  12. Kułaga Damian
  13. Łukasik Zyta
  14. Małasińska Katarzyna
  15. Marciszewska Kamila
  16. Marzec Magdalena
  17. Nowak Paulina
  18. Podsiadło Klaudia
  19. Puto Agnieszka
  20. Rajczewski Dawid
  21. Równicka Joanna
  22. Sadowska Karolina
  23. Sapa Małgorzata
  24. Sikora Anna
  25. Skrzypek Ewa
  26. Stańczyk Filip
  27. Stępień Magdalena
  28. Szostak Łukasz
  29. Szpyrka Katarzyna
  30. Wojciechowska Ewa
  31. Wolska Paulina
  32. Woźniak Izabela
  33. Wójtowicz Anna

Klasa D

  1. Augustyn Adam
  2. Banaś Marcin
  3. Bednarz Patrycja
  4. Bębas Tomasz
  5. Białoskórska Małgorzata
  6. Borek Maksymilian
  7. Domański Tomasz
  8. Dróżdż Maciej
  9. Dziubiński Paweł
  10. Gacek Grzegorz
  11. Gozdek Kamil
  12. Kaczmarczyk Agata
  13. Kapusta Mateusz
  14. Karwat Mateusz
  15. Korczak Adrian
  16. Koszycki Marek
  17. Kozieł Paweł
  18. Lolo Kamil
  19. Maj Arkadiusz
  20. Maj Łukasz
  21. Pasternak Marcin
  22. Prasałek Paweł
  23. Skórski Adam
  24. Skórski Mateusz
  25. Szeląg Grzegorz
  26. Szot Anna
  27. Szybalska Katarzyna
  28. Tutaj Michał
  29. Witkoś Piotr
  30. Wolski Piotr
  31. Zaród Marcin

Klasa E

  1. Bugaj Michał
  2. Dutkiewicz Małgorzata
  3. Gil Paulina
  4. Gradzik Mateusz
  5. Grochala Paulina
  6. Grusiecki Karol
  7. Juda Karolina
  8. Kardynał Anna
  9. Kobierska Karolina
  10. Kochańczyk Ewelina
  11. Korczak Marta
  12. Kosiniak Ewa
  13. Kot Kamil
  14. Kuc Karolina
  15. Kumor Marcin
  16. Kwiecień Michał
  17. Majcher Michał
  18. Majcher Katarzyna
  19. Nawrot Patrycja
  20. Oleszek Tomasz
  21. Pabjan Marta
  22. Pasternak Agata
  23. Piwowarczyk Michalina
  24. Poniatowska Agnieszka
  25. Rasińska Anna
  26. Rzępała Marta
  27. Salwa Michał
  28. Skałbania Tomasz
  29. Stępień Mariusz
  30. Tokarz Karol
  31. Wiśniewski Jacek
  32. Wolińska Joanna
  33. Wrona Angelika
  34. Zapart Agata

Klasa F

  1. Bogdziewicz Magdalena
  2. Boś Maria
  3. Chmura Łukasz
  4. Ciesielski Łukasz
  5. Durnaś Katarzyna
  6. Durnaś Jagoda
  7. Garbus Marta
  8. Górak Julita
  9. Grochowski Rafał
  10. Józefiak Karolina
  11. Juda Tomasz
  12. Kabat Barbara
  13. Korniłowicz Barbara
  14. Kowalska Paulina
  15. Kwarciana Anna
  16. Lasia Sylwia
  17. Nur Sylwia
  18. Pietryka Karolina
  19. Przepiórka Karol
  20. Pytlik Izabela
  21. Rajtar Urszula
  22. Rubinowska Aneta
  23. Sarnecka Dominika
  24. Stolicka Katarzyna
  25. Szwajka Paulina
  26. Walas Ewelina
  27. Walasek Weronika
  28. Warchulski Mariusz
  29. Zaborski Łukasz
  30. Zawora Grażyna

Klasa G

  1. Banasik Judyta
  2. Beck Mariusz
  3. Beer Dawid
  4. Cichy Michał
  5. Dziadek Konrad
  6. Gałka Mateusz
  7. Głowniak Aleksandra
  8. Guła Karolina
  9. Gzyl Marcelina
  10. Kopiński Dawid
  11. Kwiecień Paweł
  12. Lewicka Iga
  13. Łucarz Jacek
  14. Małkowska Joanna
  15. Marzecka Aleksandra
  16. Mączyńska Sara
  17. Mezglewska Maria
  18. Michalczyk Patrycja
  19. Moćko Jan
  20. Ochnicki Przemysław
  21. Podsiedlik Kacper
  22. Polak Szymon
  23. Pramik Martyna
  24. Ptak Barbara
  25. Rajca Iwona
  26. Rup Konrad
  27. Skoczylas Dominika
  28. Skórski Konrad
  29. Skrzela Mateusz
  30. Szwarczyńska Anna
  31. Świątek Karolina
  32. Wesołowski Karol
  33. Wołczyk Małgorzata
  34. Wróbel Agata
  35. Żółtak Monika

Klasa H

  1. Borycka Ilona
  2. Bystranowska Małgorzata
  3. Chmielarz Ewa
  4. Cieślak Damian
  5. Domańska Monika
  6. Dresel Anna
  7. Filosek Karolina
  8. Gryc Mateusz
  9. Jarosz Michalina
  10. Jurecka Marlena
  11. Kaczmarczyk Joanna
  12. Korczak Agnieszka
  13. Korczak Anita
  14. Kosiuba Aneta
  15. Kurzeja Dominika
  16. Kuźmińska Agnieszka
  17. Majcher Magda
  18. Motyka Judyta
  19. Mrożek Milena
  20. Nogacka Sylwia
  21. Odomirska Justyna
  22. Olcha Katarzyna
  23. Orzeł Piotr
  24. Patrzałek Dawid
  25. Robak Paweł
  26. Rożek Jarosław
  27. Rybak Ewelina
  28. Skalska Paulina
  29. Sobieraj Małgorzata
  30. Szcześniak Magdalena
  31. Szczygieł Milena
  32. Szostak Agnieszka
  33. Ścisło Agata
  34. Ścisło Anna
  35. Trutkowska Magdalena