Klasa A

  1. Banach Aleksandra
  2. Bobowska Kamila
  3. Bonar Ewelina
  4. Buras Karolina
  5. Drążek Aleksandra
  6. Dziadek Justyna
  7. Dziadek Mateusz
  8. Foryś Gabriela
  9. Gembiś Łukasz
  10. Graca Joanna
  11. Gubała Katarzyna
  12. Juszczyk Angelika
  13. Kałwa Kamil
  14. Kardynał Paulina
  15. Karpińska Monika
  16. Kułaga Bartosz
  17. Kwaśniewski Przemysław
  18. Lipiec Milena
  19. Łukasiewicz Monika
  20. Materek Marta
  21. Musiał Aleksandra
  22. Nizioł Joanna
  23. Nowak Anna
  24. Pietrzyk Ewa
  25. Poniewierska Agnieszka
  26. Przybysławski Michał
  27. Radosz Michał
  28. Siemieniec Jacek
  29. Siudy Katarzyna
  30. Skotnicka Katarzyna
  31. Stępień Paulina
  32. Śliwa Magdalena
  33. Wolińska Agnieszka
  34. Zięba Aleksandra

Klasa B

  1. Bujalski Maciej
  2. Chojnacka Agnieszka
  3. Chruszewska Agnieszka
  4. Chruszewska Sylwia
  5. Ciepiela Barbara
  6. Dabiński Bartłomiej
  7. Dryja Piotr
  8. Durnaś Karol
  9. Dziura Aneta
  10. Gorzała Łukasz
  11. Granat Tomasz
  12. Kaszuba Jarosław
  13. Kir Jakub
  14. Kuźnia Łukasz
  15. Kwiecka Łukasz
  16. Lech Urszula
  17. Łojowska Marta
  18. Majkowska Anna
  19. Misztal Marcin
  20. Mrugała Anna
  21. Olendrowicz Klaudia
  22. Pasternak Jakub
  23. Podesek Łukasz
  24. Prażuch Sebastian
  25. Ptak Michał
  26. Rynkar Edyta
  27. Rzępała Piotr
  28. Śliwa Katarzyna
  29. Treliński Jacek
  30. Walasek Anna
  31. Walasek Tomasz
  32. Wleciał Bartłomiej
  33. Zardzewiały Paweł
  34. Zaręba Mateusz

Klasa C

  1. Ambroża Magdalena
  2. Cabaj Karolina
  3. Ciepiela Anna
  4. Cury Ewa
  5. Dybała Tomasz
  6. Filosek Anna
  7. Głowniak Maciej
  8. Grochowski Mateusz
  9. Grzelec Magdalena
  10. Jaworska Małgorzata
  11. Jurecka Monika
  12. Juszkiewicz Sylwia
  13. Klasińska Marzena
  14. Kopeć Rafał
  15. Kuza Monika
  16. Lasota Marcelina
  17. Lubański Łukasz
  18. Nowak Dominik
  19. Nowak Łukasz
  20. Palonek Martyna
  21. Pawelec Sylwia
  22. Plisak Karol
  23. Poniewierska Urszula
  24. Sadło Jacek
  25. Sanecka Magdalena
  26. Stolicka Anna
  27. Szabra Monika
  28. Szczepaniak Sergiusz
  29. Szymacha Anna
  30. Topolska Magdalena
  31. Wężowicz Anna
  32. Wojciechowska Jessica
  33. Ziomek Marta
  34. Zoch Agata
  35. Żydek Marzena

Klasa D

  1. Ambroża Wioletta
  2. Binio Aleksandra
  3. Czapla Dominika
  4. Kądziela Inez
  5. Kosiuba Paulina
  6. Kowalska Katarzyna
  7. Kuc Łukasz
  8. Kucięba Magdalena
  9. Kula Agnieszka
  10. Laszczak Maciej
  11. Maj Bartosz
  12. Mazur Mateusz
  13. Mazurek Justyna
  14. Migórski Filip
  15. Młodzińska Diana
  16. Kozłowski Wojciech
  17. Nowak Krzysztof
  18. Owczarczyk Katarzyna
  19. Plewa Katarzyna
  20. Pruś Marcin
  21. Rajczewski Kamil
  22. Sarnecki Adam
  23. Serwin Agata
  24. Skoczylas Kamil
  25. Spaczyński Damian
  26. Tomf Anna
  27. Wilk Tomasz
  28. Wójcik Damian
  29. Żak Jakub

Klasa E

  1. Bartnik Magdalena
  2. Bednarczyk Ewa
  3. Blady Elżbieta
  4. Blicharska Joanna
  5. Chrustek Katarzyna
  6. Cieślak Małgorzata
  7. Dufaj Magdalena
  8. Dusza Dorota
  9. Grabda Aleksandra
  10. Grochowina Natalia
  11. Kolarz Jan
  12. Kozioł Anna
  13. Kubasik Sylwia
  14. Kuc Małgorzata
  15. Lasak Agnieszka
  16. Lubacha Daniel
  17. Malec Paulina
  18. Marciniec Patrycja
  19. Marczewski Damian
  20. Matyjas Mariusz
  21. Nizioł Agnieszka
  22. Obcowski Jakub
  23. Orłowska Izabela
  24. Prażuch Łukasz
  25. Sekuła Wojciech
  26. Smak Joanna
  27. Surowaniec Mateusz
  28. Tokaj Kamil
  29. Walkiewicz Ilona
  30. Zaborowska Ewa
  31. Zacharz Monika
  32. Zysek Klaudia

Klasa F

  1. Bogdziewicz Klaudia
  2. Chalastra Karol
  3. Curyło Mirosław
  4. Dubielewicz Anna
  5. Gorczyca Piotr
  6. Gunia Michał
  7. Jalocha Bartosz
  8. Janik Aleksandra
  9. Jasikowska Katarzyna
  10. Kowalczyk Konrad
  11. Kumor Joanna
  12. Ludwikowski Marek
  13. Majewski Tomasz
  14. Myśliwiec Filip
  15. Piasecka Aleksandra
  16. Plisak Paulina
  17. Poros Małgorzata
  18. Ryk Aleksandra
  19. Sarna Monika
  20. Sikora Piotr
  21. Słabowska Kinga
  22. Stępień Małgorzata
  23. Szostak Kamila
  24. Sztuk Agnieszka
  25. Sztuk Paulina
  26. Tomf Ewelina
  27. Wolski Tomasz
  28. Wójcikiewicz Agata
  29. Złotnik Konrad

Klasa G

  1. Baczyński Paweł
  2. Bonek Agnieszka
  3. Breksa Angelika
  4. Chmielowiec Katarzyna
  5. Cieloch Ilona
  6. Ciepiela Krystyna
  7. Cygan Agata
  8. Czerw Damian
  9. Czerw Wojciech
  10. Doktór Ewelina
  11. Domagała Magdalena
  12. Dzielska Justyna
  13. Holisz Edyta
  14. Jaskólski Tomasz
  15. Kaczmarek Karolina
  16. Klimczak Ewelina
  17. Komorowska Justyna
  18. Konieczek Agnieszka
  19. Koziarska Joanna
  20. Kwiecień Karolina
  21. Lasak Katarzyna
  22. Lichota Magdalena
  23. Łaganowska Katarzyna
  24. Majcherczak Martyna
  25. Mierzwa Anna
  26. Pochopień Angelika
  27. Rajca Mateusz
  28. Sagan Izabela
  29. Smędra Marta
  30. Smuła Mariusz
  31. Stachowicz Mariusz
  32. Stępień Marcin
  33. Szalbirak Kamil
  34. Toporowska Katarzyna

Klasa H

  1. Borek Karolina
  2. Cepak Bartosz
  3. Dudek Agata
  4. Dutkiewicz Karol
  5. Dutkiewicz Magdalena
  6. Feldo-Grudziński Łukasz
  7. Janicka Jagoda
  8. Jaskulska Magdalena
  9. Kaleta Kinga
  10. Karczewska Izabela
  11. Karwat Bartosz
  12. Klepacz Łukasz
  13. Kumoń Adam
  14. Kumor Aleksandra
  15. Lewińska Małgorzata
  16. Lipka Agnieszka
  17. Majcherczak Małgorzata
  18. Nowak Agnieszka
  19. Obłąk Marcin
  20. Patrzałek Magdalena
  21. Piernik Agnieszka
  22. Piotrowska Magdalena
  23. Poliwczak Aneta
  24. Rodak Mariusz
  25. Rodak Przemysław
  26. Rusak Katarzyna
  27. Sokołowski Paweł
  28. Staszek Mariusz
  29. Mierzejewski Łukasz
  30. Sutkowski Antoni
  31. Szostak Mateusz
  32. Szymczyk Monika
  33. Śmietana Konrad
  34. Tkacz Paulina