Klasa A

  1. Abratańska Ilona
  2. Bilewska Magda
  3. Bławat Joanna
  4. Bober Anna
  5. Borycki Tomasz
  6. Brzózka Piotr
  7. Chlebicka katarzyna
  8. Dąbicka Magdalena
  9. Bolonka Izabela
  10. Biajko Magdalena
  11. Jankowsa Paulina
  12. Jaskólska Magdalena
  13. Kałuża Jarosław
  14. Kapińska Pulina
  15. Korczak Paweł
  16. Kuliś Patrycja
  17. Kwiecka Iwona
  18. Łapczyńska Martyna
  19. Nowakowski Mateusz
  20. Orłowska Anna
  21. Pabjau Aleksandra
  22. Pałka Katarzyna
  23. Pasek Monika
  24. Sobota Olga
  25. Strzelicka Natalia
  26. Szczęśniak Małgorzata
  27. Szot Paulina
  28. Tutaj Bartłomiej
  29. Tonietczak Joanna
  30. Twardy Justyna
  31. Wałowska Aleksandra
  32. Wielgo Piotr
  33. Wierzbicki Piotr
  34. Zachara Michał
  35. Zacharz Paulina

Klasa B

  1. Ambroziewicz Magda
  2. Chrobot Tomasz
  3. Fortuna Mateusz
  4. Gaik Marcin
  5. Gil Marcin
  6. Gluzicka Marta
  7. Jasonek Bartosz
  8. Kolasz Anita
  9. Kowalski Mateusz
  10. Kubicki Adam
  11. Kumór Bartosz
  12. Lipiec Monika
  13. Łysiak Marcin
  14. Maj Bartłomiej
  15. Malec Piotr
  16. Michałek Alicja
  17. Nawrot Agata
  18. Nosek Piotr
  19. Oleński Maciek
  20. Pasek Michalina
  21. Podkowa Monika
  22. Ptak Kacper
  23. Rogala Przemysław
  24. Rokitiański Paweł
  25. Romańska Katarzyna
  26. Rusiecki Maciej
  27. Stępień Magdalena
  28. Szostak Maciej
  29. Tomasikiewicz Mateusz
  30. Tometczak Ewelina
  31. Zielińska Agata
  32. Źelichowska Agata

Klasa C

  1. Baran Małgorzata
  2. Bartoszewski Kondrad
  3. Cugowski Tomasz
  4. Grudzień Mateusz
  5. Hera Aleksandra
  6. Jabłońska Martyna
  7. Jałocka Patrycja
  8. Jasikowska Mariola
  9. Jędras Dominika
  10. Juszczak Magdalena
  11. Korczak Agata
  12. Kowalska Anna
  13. Kozak Joanna
  14. Kozakowski Marek
  15. Kubasik Monika
  16. Kucharska Anna
  17. Kack Karolina
  18. Madełko Michał
  19. Okszowa Magda
  20. Powroźnik Mateusz
  21. Prętki Krzysztof
  22. Rogozińska Ewelina
  23. Rusiecka Katarzyna
  24. Rusiecka Monika
  25. Rutkowski Hubert
  26. Salomon Katarzyna
  27. Salwa Matylda
  28. Skrzypiec Karolina
  29. Służalska Katarzyna
  30. Sowa Katarzyna
  31. Socha Katarzyna
  32. Stańko Martyna
  33. Ściubisz Małgorzata
  34. Wieczorek Radosław
  35. Żak Ewelina

Klasa D

  1. Adamiec Kondrad
  2. Augustynek Marzena
  3. Borycki Mateusz
  4. Brzeżińska Klaudia
  5. Czerw Mariusz
  6. Czerw Łukasz
  7. Ćwiek Elżbieta
  8. Dyrduł Paweł
  9. Gawłowska Dominika
  10. Jaskóła Joanna
  11. Kabat Krzysztof
  12. Karcz Krzysztof
  13. Kluz Paweł
  14. Kłos Mateusz
  15. Kostyra Tadeusz
  16. Kowalczyk Przemysław
  17. Koziarski Tomasz
  18. Lelas Tomasz
  19. Maj Mateusz
  20. Makówka Krystian
  21. Marciniec Paweł
  22. Prasałek Anna
  23. Ryznar Paweł
  24. Świst Rafał
  25. Tuczyński Kondrad
  26. Wolański Filip
  27. Wójcikiewicz Damian
  28. Zardewiały Piotr
  29. Zięba Marcin
  30. Zioło Magdalena

Klasa E

  1. Ambroży Judyta
  2. Antoniók Michał
  3. Bąk Ilona
  4. Bątkowska Małgorzata
  5. Bieniek Małgorzata
  6. Boduch Przemysław
  7. Bucki Michał
  8. Chlasta Joanna
  9. Drozdowski Grzegorz
  10. Dziekan Marcin
  11. Gądek Adam
  12. Gromna Magdalena
  13. Heleniak Monika
  14. Kaleta Aleksandra
  15. Kaleta Karolina
  16. Kasza Patrycja
  17. Kopacz Sylwia
  18. Kostyra Marcin
  19. Kowalska Jogoda
  20. Krawiec Michał
  21. Kułaga Kamila
  22. Kupisz Aleksandra
  23. Matyjas Krzysztof
  24. Nowocień Katarzyna
  25. Ogonowski Marcin
  26. Pałys Mateusz
  27. Prażuch Agata
  28. Sambór Małgorzata
  29. Schabowski Robert
  30. Śmigielska Klaudia
  31. Tompór Piotr
  32. Waryło Damian
  33. Zawada Kamil

Klasa F

  1. Bochenek Dominika
  2.  Boduszek Anna
  3. Dziewięcka Edyta
  4. Fortuna Paweł
  5. Gawron Mateusz
  6. Grochowski Wojciech
  7. Kaczmarczyk Małgorzta
  8. Karczewski Michał
  9. Karnawalska Karolina
  10. Korczak Patrycja
  11. Krzemień Wioletta
  12. Liwniński Tomasz
  13. Masalski Marcin
  14. Nawrot Daria
  15. Nurek Barbara
  16. Pałys Katarzyna
  17. Para Ewelina
  18. Piotrkowski Mateusz
  19. Romejko Joanna
  20. Rozborska Marta
  21. Sadowski Robert
  22. Skałbania Karolina
  23. Skubera Karol
  24. Stojek Mariusz
  25. Swatek Ilona
  26. Sztorc Sylwia
  27. Ścisła Magdalena
  28. Wadowiec Martyna
  29. Wesołowska Anna
  30. Wiek Mateusz
  31. Wójcik Szymon
  32. Zuchowicz Monika
  33. Żelazna Justyna
  34. Żelazny Magdalena

Klasa G

  1. Biskup Jan
  2. Charczuk Anna
  3. Durnaś Karolina
  4. Dutkiewicz Joanna
  5. Forouzan Dawid
  6. Gocoł Marlena
  7. Grabowska Justyna
  8. Jachym Katarzyna
  9. Kania Monika
  10. Kowalska Monika
  11. Kunecki Marcin
  12. Łukasik Anna
  13.  Madej Magdalena
  14. Molisak Małgorzata
  15. Nowak Paulina
  16. Olcha Agnieszka
  17. Papier Łukasz
  18. Polak Marcin
  19. Poniewierski Wojciech
  20. Strzelecka Magdalena
  21. Świątek Martyna
  22. Tometczak Pulina
  23. Urbanik Anna
  24. Wiktorowska-Śledź Anna
  25. Wiśniewski Michał
  26. Zawadzińska Katarzyna
  27. Zębala Agnieszka

Klasa I

  1. Adamczyk Magdalena
  2. Dębski Łukasz
  3. Dresel Katarzyna
  4. Gawłowska Milena
  5. Gorczyca Łukasz
  6. Gazdek Kamila
  7. Grudzień Ewelina
  8. Jańkowski Artur
  9. Kabat Anna
  10. Kaczmarczyk Sylwia
  11. Kapusta Ewa
  12. Kliś Magdalena
  13. Kłosiński Mateusz
  14. Koziara Łukasz
  15. Kozłowska Agata
  16. Krawiec Dominika
  17. Krzemien Marzena
  18. Kucharczyk Anna
  19. Kurek Alicja
  20. Kuz Monika
  21. Kwarciana Magdalena
  22. Kwiatkowska Katarzyna
  23. Młodzińska Monika
  24. Nowak Angelika
  25. Okońska Kinga
  26. Opozda Joanna
  27. Pysz Michał
  28. Sarnecka Magdalena
  29. Sikora Tomasz
  30. Szymańska Magdalena
  31. Wachowska Dorota
  32. Wojciechowska Martyna