Klasa A

  1. Bania Piotr
  2. Breksa Aneta
  3. Juśkiewicz Diana
  4. Kania Katarzyna
  5. Kopeć Sylwia
  6. Kowalik Ewelina
  7. Kozera Magdalena
  8. Leszczyńska Katarzyna
  9. Lis Anna
  10. Majcherczak Joanna
  11. Matras Kinga
  12. Muter Małgorzata
  13. Ozdoba Aneta
  14. Ozierów Natalia
  15. Pajek Maciej
  16. Pasternak Monika
  17. Patriak Izabela
  18. Polniak Agata
  19. Prażuch Marcin
  20. Rachuna Barbara
  21. Rożek Kamil
  22. Sołtys Paulina
  23. Starościak Agnieszka
  24. Trzeskowska Karolina
  25. Wielgo Wojciech
  26. Wilk Barbara
  27. Włodawska Małgorzata
  28. Wróbel Edyta

Klasa B

  1. Bejm Katarzyna
  2. Dulnik Judyta
  3. Durnaś Kamila
  4. Dutkiewicz Michał
  5. Gołuch Karol
  6. Green Maria
  7. Guła Andrzelina
  8. Juszczak Beata
  9. Kania Krzysztof
  10. Kapusta Łukasz
  11.  
  12. Kopała Justyna
  13. Kowaluk Jolanta
  14. Krzak Anna
  15. Lech Iwona
  16. Miodek Arkadiusz
  17. Misiewicz Sylwia
  18. Niział Tomasz
  19. Nowak Małgorzata
  20. Pielechowicz Arkadiusz
  21. Pindziak Kamil
  22. Piotrowski Marcin
  23. Romanowska Daria
  24. Romańska Elżbieta
  25. Santiago Kamil
  26. Sobowska Ewa
  27. Stańko Szymon
  28. Staroń Katarzyna
  29. Staszek Tomasz
  30. Tkaczyk Marek
  31. Tomf Adrian
  32. Urban Marcin
  33. Wilk Justyna

Klasa C

  1. Augustyn Anna
  2. Blicharska Irmina
  3. Bławat  Dorota
  4. Bożek Jolanta
  5. Głuszek Natalia
  6. Grudzień Magdalena
  7. Kądzielawa Błażej
  8. Klamka Roland
  9. Kopeć Patrycja
  10. Korus Aleksandra
  11. Lewińska Anna
  12. Marciszewska Beata
  13. Musiał Monika
  14. Oszywa Anna
  15. Prusak Kamil
  16. Rączkowska Paulina
  17. Rulska Ilona
  18. Rymaszewski Wojciech
  19. Sarnecki Kamil
  20. Skrzela Magdalena
  21. Sobczyk Karolina
  22. Szczepanik Marta
  23. Szczygieł Iwona
  24. Sztuk Mateusz
  25. Tałaj Rozalia
  26. Tomala Barbara
  27. Walasek Karolina
  28. Wojtacha Katarzyna
  29. Zapart Katarzyna
  30. Zawisza Izabela

Klasa D

  1. Bednarczyk Paweł
  2. Bonar Karol
  3. Bożek Anna
  4. Brych Eliza
  5. Czajkowska Marlena
  6. Gawłowska Agnieszka
  7. Grochowski Michał
  8. Grzyb Łukasz
  9. Guzikowksa Agnieszka
  10. Jaros Ilona
  11. Kolarz Anna
  12. Konieczek Tomasz
  13. Kotoniak Paulina***
  14. Krzak Marcin
  15. Krzemień Monika
  16. Kwiecijasz Jagoda
  17. Małkowski Maciej
  18. Maroński Mateusz
  19. Niciak Łukasz
  20. Oskard Wojciech
  21. Pięta Agnieszka
  22. Pisarczyk Rafał
  23. Rusiecka Dominika
  24. Sakwa Łukasz
  25. Sarnecki Gabor
  26. Siwiec Daniel
  27. Szostak Mirosław
  28. Walęzak Sylwester

Klasa E

  1. Bezak Michał
  2. Budzyńska Klaudia
  3. Czekalska Karolina
  4. Dach Łukasz
  5. Domagała Monika
  6. Grochowska Dorota
  7. Kochańska Aneta
  8. Kordos Urszula
  9. Kowalik Magdalena
  10. Krupa Justyna
  11. Kuc Karol
  12. Lasia Magdalena
  13. Majko Monika
  14. Misiaszek Maciej
  15. Misiaszek Paweł
  16. Mrówka Lucyna
  17. Olearczyk Jadwiga
  18. Papaj Katarzyna
  19. Podsiedlik Anna
  20. Rączka Marcin
  21. Robak Katarzyna
  22. Równiak Paulina
  23. Rudnik Magdalena
  24. Sadowski Sławomir
  25. Sady Mateusz
  26. Stachowicz Marlena
  27. Starczyńska Anna
  28. Swatek Paweł
  29. Świąder Ewelina
  30. Tarapata Agnieszka
  31. Tupadło Agata
  32. Wójcik Ewelina
  33. Zych Agnieszka

Klasa F

  1. Bławat Anna
  2. Brożek Monika
  3. Bucka Joanna
  4. Czarnecka Karolina
  5. Dobaj Dominika
  6. Dubil Anna
  7. Dyrdół Jarosław
  8. Dziadana Olga
  9. Grzesiak Przemysław
  10. Jaworska Katarzyna
  11. Kawa Michał
  12. Lachowska Martyna ***
  13. Lipiec Michalina
  14. Maślicha Magdalena
  15. Misiakiewicz Przemysław
  16. Misterkiewicz Hubert
  17. Mrugała Bożena
  18. Nawrot Damian
  19. Niedziela Marta
  20. Orman Karolina
  21. Podkowa Michał
  22. Potasz Katarzyna
  23. Powroźnik Sylwia
  24. Prażuch Justyna
  25. Przodo Dorota
  26. Przygoda Rafał
  27. Ptak Marta
  28. Rogowska Patrycja
  29. Rybitwa Katarzyna
  30. Służalska Klaudia
  31. Stalmach Jowita
  32. Steczeń Anna
  33. Ślusarski Karol
  34. Wesołowski Damian
  35. Wojciechowski Kamil

Klasa G

  1. Bator Anna
  2. Bidzińska Dorota
  3. Durnaś Małgorzata
  4. Eder Klaudia
  5. Golonka Paulina
  6. Gradzik Grzegorz
  7. Gzyl Marcin
  8. Kopała Magdalena
  9. Kopeć Paulina
  10. Kopińska Ewelina
  11. Lachorzyńska Joanna
  12. Łapczyńska Małgorzata
  13. Mączyński Dominik
  14. Nawrot Katarzyna
  15. Nowak Paweł
  16. Patrzałek Milena
  17. Pawłowska Katarzyna
  18. Płachta Ewelina
  19. Płonka Patryk
  20. Prasałek Diana
  21. Skórska Paulina
  22. Skrzela Ilona
  23. Sosnowska Magdalena
  24. Stasiak Joanna
  25. Stojek Monika
  26. Szczepański Mateusz
  27. Szostak Joanna
  28. Szydłowska Aleksandra
  29. Wojas Michał
  30. Zych Ewelina

Klasa H

  1. Baran Katarzyna
  2. Coś Justyna
  3. Durnaś Łukasz
  4. Gawroński Przemysław
  5. Kaleta Monika
  6. Kolarz Aneta
  7. Kopeć Karol
  8. Kordos Paweł
  9. Kozioł Damian
  10. Krawczyk Eliza
  11. Kukuła Karina
  12. Mendakiewicz Aleksandra
  13. Mierzwa Karolina
  14. Młyńczak Aleksandra
  15. Nowak Paulina
  16. Podgórniak Ewelina
  17. Rakoczy Joanna
  18. Rakoczy Wioletta
  19. Rogala Patrycja
  20. Saltarski Marcin
  21. Sierpina Anna
  22. Siwa Anna
  23. Strząbała Małgorzata
  24. Wałczyńska Małgorzata
  25. Zając Karolina
  26. Zawada Agnieszka
  27. Zielińska Anna
  28. Zioło Aleksandra

Klasa I

  1. Borycka Joanna
  2. Doktór Monika
  3. Gnacik Patrycja
  4. Górnika Anna
  5. Kaleta Monika
  6. Kiercz Karolina
  7. Korczak Milena
  8. Kosmala Ewelina
  9. Koszela Małgorzata
  10. Kryczka Magdalena
  11. Kurczyk Karolina
  12. Lech Piotr
  13. Lukas Anna
  14. Łukasik Joanna
  15. Maj Kamila
  16. Milc Magdalena
  17. Molęda Aleksandra
  18. Naporowska Magdalena
  19. Orkisz Katarzyna
  20. Para Marcin
  21. Powroźnik Edyta
  22. Sadowska Sylwia
  23. Sady Agnieszka
  24. Smuła Katarzyna
  25. Skaleń Marcin
  26. Szostak Anna
  27. Świercz Kamil
  28. Wach Monika
  29. Wróbel Magdalena
  30. Zielińska Iwona