Klasa A

  1. Adamkiewicz Anna
  2. Belon Monika
  3. Cebulak Marta
  4. Chmielowiec Anna
  5. Dalewska Olga
  6. Domagała Ewa
  7. Dybała Michał
  8. Głód Katarzyna
  9. Jadowska Małgorzata
  10. Jasikowska Monika
  11. Jaskóła Marzena
  12. Kamińska Katarzyna
  13. Koprowska Agnieszka
  14. Krakowska Paulina
  15. Kumoń Karolina
  16. Ludowicz Iwona
  17. Machynia Przemysław
  18. Mazur Agata
  19. Noszczyk Michał
  20. Obarzanek Marta
  21. Poros Karolina
  22. Sabatowska Iwona
  23. Skiba Agnieszka
  24. Skórski Mariusz
  25. Smak Larysa
  26. Sosnowski Sebastian
  27. Strzelecki Daniel
  28. Szostak Rafał
  29. Sztuk Agnieszka
  30. Wach Justyna
  31. Wawrzyniec Piotr
  32. Zielińska Marzena
  33. Żmuda Agata

Klasa B

  1. Ambroży Paweł
  2. Chyla Inga
  3. Dabiński Albert
  4. Dębska Joanna
  5. Garbacz Izabela
  6. Gaweł Iwona
  7. Gwóźdź Łukasz
  8. Jagielska Aleksandra
  9. Koźmiński Szymon
  10. Kulba Elżbieta
  11. Kumor Mariusz
  12. Kwiecień Anna
  13. Maj Aleksandra
  14. Marszałek Magdalena
  15. Moskal Monika
  16. Oszywa Magdalena
  17. Para Piotr
  18. Pila Damian
  19. Piotrowski Jan
  20. Radosz Paweł
  21. Różycki Dawid
  22. Sagan Karol
  23. Sarna Mateusz
  24. Śledź Mateusz
  25. Tometczak Michał
  26. Wacławik Bartłomiej
  27. Wątor Anna
  28. Wróbel Paulina
  29. Wrześniewski Piotr
  30. Ziętarska Paulina

Klasa C

  1. Arasiewicz Hubert
  2. Blicharska Magdalena
  3. Burchan Mateusz
  4. Buryń Małgorzata
  5. Cichecka Kinga
  6. Domańska Katarzyna
  7. Ferenc Dominik
  8. Filosek Kamil
  9. Gołębiowska Agnieszka
  10. Grasiński Mariusz
  11. Kopciara Marcin
  12. Kosmala Tomasz
  13. Kumor Bartosz
  14. Kwaśniewska Agata
  15. Kwiatkowski Robert
  16. Łukasiewicz Magdalena
  17. Machnik Sylwia
  18. Marcinkowski Tomasz
  19. Młodzińska Paulina
  20. Mrówka Agnieszka
  21. Nowak Justyna
  22. Nowak Paulina
  23. Opoka Anna
  24. Parada Malwina
  25. Praszkiewicz Dagmara
  26. Prusak Damian
  27. Redźko Monika
  28. Rożek Ewa
  29. Ryś Monika
  30. Sobieraj Anita
  31. Śmietana Klaudia
  32. Wach Joanna
  33. Wanat Karolina
  34. Żurek Wioleta

Klasa D

  1. Bożek Barbara
  2. Bucki Jakub
  3. Cabaj Magdalena
  4. Chrabąszcz Arkadiusz
  5. Dudek Marcin
  6. Fortuna Tomasz
  7. Gocoł Jakub
  8. Gręda Edyta
  9. Kaczor Piotr
  10. Kapusta Kamil
  11. Kardynał Łukasz
  12. Klepacz Paulina
  13. Kocjan Łukasz
  14. Koruba Łukasz
  15. Korus Grzegorz
  16. Kościński Jacek
  17. Kowalczyk Robert
  18. Natoński Piotr
  19. Nowak Michał
  20. Pasternak Anna
  21. Skórski Kamil
  22. Słapek Karolina
  23. Smyda Joanna
  24. Szkadłubowicz Michał
  25. Tałaj Kamil
  26. Trzcina Mateusz
  27. Urban Joanna
  28. Wawrzeniec Janusz
  29. Wawrzkowicz Wojciech

Klasa E

  1. Badura Michał
  2. Beer Arkadiusz
  3. Drozdowski Adam
  4. Dziadek Katarzyna
  5. Gawłowski Kamil
  6. Grzegorczyk Jagoda
  7. Grzesiak Mateusz
  8. Kabata Karol
  9. Kordos Wojciech
  10. Kosmala Łukasz
  11. Krupa Marek
  12. Kula Izabela
  13. Madejski Kamil
  14. Nicek Katarzyna
  15. Nowak Monika
  16. Opozda Patryk
  17. Prażuch Damian
  18. Rak Artur
  19. Ratusznik Karol
  20. Sławińska Ewelina
  21. Szymański Bartosz
  22. Tokaj Bartłomiej
  23. Tutak Kamil
  24. Wajdzik Magdalena
  25. Wojniak Karol
  26. Wójcik Wojciech

Klasa F

  1. Baran Paulina
  2. Budera Barbara
  3. Dębowska Katarzyna
  4. Dębska Teresa
  5. Dusza Magdalena
  6. Futrzyńska Paulina
  7. Golonka Karolina
  8. Gurgul Justyna
  9. Juszczyk Natalia
  10. Kociński Mateusz
  11. Kopińska Magdalena
  12. Kozieł Damian
  13. Kumor Paulina
  14. Lach Krzysztof
  15. Lulka Anna
  16. Maciąg Kamil
  17. Mateńko Jan
  18. Miziołek Nina
  19. Mrugała Joanna
  20. Olszewska Joanna
  21. Radej Dorota
  22. Rup Ewelina
  23. Sałuda Marta
  24. Słaba Katarzyna
  25. Spirowska Malwina
  26. Strząbała Anna
  27. Strzelecka Paulina
  28. Syrkiewicz Anna
  29. Tałąj Patrycja
  30. Tkaczyk-Wrześniak Karolina
  31. Waligóra PAula
  32. Wasilewska Agnieszka
  33. Wawrzyk Mateusz
  34. Woźniak Marlena
  35. Wójcik Aleksandra

Klasa G

  1. Banaś Justyna
  2. Bożek Sylwia
  3. Bracisiewicz Agnieszka
  4. Cieloch Anna
  5. Domagała Kamil
  6. Durlik Konrad
  7. Garbus Olga
  8. Jurecka Agata
  9. Kawa Anna
  10. Kochańska Monika
  11. Kostyra Anna
  12. Kubicki Marcin
  13. Laszkiewicz Jolanta
  14. Lichota Anna
  15. Litwiński Piotr
  16. Magdziak Aleksandra
  17. Nowak Przemysław
  18. Prażuch Michał
  19. Pszczoła Hanna
  20. Rokita Marek
  21. Schabowska Joanna
  22. Siekierski Łukasz
  23. Skałbania Mariusz
  24. Słowak Karol
  25. Stachowicz Małgorzata
  26. Stojek Agnieszka
  27. Szcześniak Katarzyna
  28. Taler Małgorzata
  29. Warchulska Katarzyna
  30. Wiek Wioleta
  31. Żurek Paweł

Klasa H

  1. Baran Wioleta
  2. Bień Justyna
  3. Bonar Paweł
  4. Boś Justyna
  5. Cury Monika
  6. Dziewicz Katarzyna
  7. Gluzicka Małgorzata
  8. Grombka Anna
  9. Juszczyk paulina
  10. Kosmala Anna
  11. Laskowski Artur
  12. Leleas Małgorzata
  13. Leszczyńska Anna
  14. Maciąg Wojciech
  15. Malec Małgorzata Agnieszka
  16. Mycka Ilona
  17. Nutowicz Małgorzata
  18. Pawelec Agnieszka
  19. Pindral Patrycja
  20. Skowron Alicja
  21. Suder Paweł
  22. Turczyńska Sylwia
  23. Wojciechowski Mateusz
  24. Wójcik Aleksandra
  25. Zdziebko Paulina

Klasa I

  1. Bator Ewelina
  2. Bilska Izabela
  3. Broda Wioleta
  4. Dojutrek Marlena
  5. Domagała Monika
  6. Dryja Jacek
  7. Gbyl Marta
  8. Głowacka Katarzyna
  9. Jachymiak Anna
  10. Jankowska Marta
  11. Karpiński Michał
  12. Kochańska Elżbieta
  13. Krzysztof Anna
  14. Kuc Justyna
  15. Kulpińska Elżbieta
  16. Kurczyk Katarzyna
  17. Lasak Monika
  18. Lachowska Sylwia
  19. Masłowska Katarzyna
  20. Paździor Katarzyna
  21. Paździor Małgorzata
  22. Piękoś Anita
  23. Równiak Rafał
  24. Solecka Magdalena
  25. Śledź Joanna
  26. Śliska Ilona
  27. Wesołowska Katarzyna
  28. Zardzewiały Damian
  29. Zwolska Dominika
  30. Żal Agnieszka

Kasza Wojciech