Klasa A

  1. Bień Monika
  2. Czerw Agnieszka
  3. Dobrowolska Aleksandra
  4. Domagała Agnieszka
  5. Guzikowska Katarzyna
  6. Horeglad Kamila
  7. Kapusta Agnieszka
  8. Karczewski Grzegorz
  9. Kir Ewa
  10. Kostian Angelika
  11. Kuźnia Tomasz
  12. Kwiatkowska Anna
  13. Lech Marcin
  14. Lis Magdalena
  15. Majcher Beata
  16. Majcher Karolina
  17. Pisarczyk Joanna
  18. Sobowska Barbara
  19. Stasik Bartłomiej
  20. Stawiarska Irena
  21. Stępniewski Tomasz
  22. Szczepanik Joanna
  23. Śpiewak Joanna
  24. Świąder Agata
  25. Woźniak Dominika
  26. Wójcikiewicz Przemysław

Klasa B

  1. Ambroży Szymon
  2. Bączek Michał
  3. Dytkowski Michał
  4. Gaudyn Jarosław
  5. Koruba Dawid
  6. Koruba Tamara
  7. Kowalczyk Wawrzyniec
  8. Koźmińska Olga
  9. Lech Łukasz
  10. Leszczyński Borys
  11. Łojowska Agnieszka
  12. Łukasik Łukasz
  13. Marzec Elżbieta
  14. Matusik Paweł
  15. Moćko Jakub
  16. Nurek Leszek
  17. Oszywa Łukasz
  18. Pasek Wojciech
  19. Poniewierski Przemysław
  20. Rożek Magdalena
  21. Służalska Ewelina
  22. Strzeszkowska Anna
  23. Szczukiewicz Sylwia
  24. Wąsik Wojciech
  25. Wrona Joanna
  26. Żurman Anna

Klasa C

  1. Drab Karolina
  2. Gierczak Monika
  3. Idus Jadwiga
  4. Jaroszek Ewa
  5. Jaskulski Artur
  6. Kabat Iwona
  7. Kowal Paweł
  8. Kruk Justyna
  9. Kukuła Krystian
  10. Kukuła Magdalena
  11. Kumor Agnieszka
  12. Lipka Anna
  13. Myśliwiec Jakub
  14. Ozdoba Barbara
  15. Pawłowska Żaneta
  16. Racis Monika
  17. Sekuła Małgorzata
  18. Skorupa Katarzyna
  19. Słaba Edyta
  20. Solecki Maciej
  21. Szymczak Małgorzata
  22. Tupadło Maciej
  23. Wieczorek Katarzyna
  24. Wojtacha Mateusz
  25. Wójcikiewicz Mateusz
  26. Zembala Iwona
  27. Zieliński Bartosz

Klasa D

  1. Bilski Michał
  2. Bracisiewicz Andrzej
  3. Brońska Karolina
  4. Czapla Roman
  5. Domańska Kinga
  6. Dziewięcka Anna
  7. Golonka Marcin
  8. Grzesiak Julita
  9. Kalita Renata
  10. Kapusta Mateusz
  11. Krawczyk Karol
  12. Majcher Adrian
  13. Nalepa Agnieszka
  14. Nalepa Anna
  15. Ogrodowicz Łukasz
  16. Pacia Joanna
  17. Pasternak Marek
  18. Piasecka Joanna
  19. Poniewierski Paweł
  20. Rachuna Agata
  21. Różycki Marcin
  22. Sowińska Ewelina
  23. Szwajcowski Marcin
  24. Trelińska Paulina

Klasa E

  1. Andrzejczak Urszula
  2. Bąk Łukasz
  3. Borowa Katarzyna
  4. Cygan Michalina
  5. Ćwiek Paulina
  6. Dębowska Magdalena
  7. Gut Joanna
  8. Kruk Małgorzata
  9. Kwiatek Błażej
  10. Kwiecień Iwona
  11. Lasia Mariola
  12. Madej Katarzyna
  13. Nowak Joanna
  14. Obarzanek Sylwia
  15. Parada Aleksandra
  16. Plebańczyk Maria
  17. Potasz Andrzej
  18. Skręt Katarzyna
  19. Skrzypiec Tomasz
  20. Sołtysiak Anna
  21. Szczygieł Agnieszka
  22. Tamborska Iwona
  23. Tomala Agnieszka
  24. Urban Dominika
  25. Woźniak Sebastian
  26. Wójtowicz Anna
  27. Zielińska Anna
  28. Żyła Joanna

Klasa F

  1. Ambroży Kamil
  2. Bednarek Anna
  3. Czechowska Martyna
  4. Długosz Małgorzata
  5. Gluzicki Przemysław
  6. Iskra Tomasz
  7. Iwański Jan
  8. Janik Bartosz
  9. Jurecki Kamil
  10. Karolczak Paweł
  11. Kolarz Adrian
  12. Korczak Anna
  13. Kowalska Lena
  14. Lis Paweł
  15. Marciszewska Magdalena
  16. Nowak Paulina
  17. Olearczyk Michał
  18. Pałka Marta
  19. Podkowa Joanna
  20. Podsiedlik Bartłomiej
  21. Porębski Łukasz
  22. Pucicka Katarzyna
  23. Pyrciak Karolina
  24. Socha Łukasz
  25. Stawnicki Jacek
  26. Winiarczyk Piotr
  27. Zieja Marcin
  28. Zoch Karolina
  29. Żurawska Joanna

Klasa G

  1. Błaszczak Małgorzata
  2. Bystranowska Katarzyna
  3. Chrabąszcz Mateusz
  4. Godowska Marta
  5. Graca Marta
  6. Ignacak Ewa
  7. Kańska Adelina
  8. Kowalik Monika
  9. Kumor Katarzyna
  10. Majewska Magdalena
  11. Makselan Sylwia
  12. Mazur Joanna
  13. Mierzwa Joanna
  14. Milewska Justyna
  15. Nowak Łukasz
  16. Rajca Magdalena
  17. Rozborska Magdalena
  18. Rulska Ewelina
  19. Sikora Łukasz
  20. Słowak Michał
  21. Słupska Patrycja
  22. Solecka Magdalena
  23. Solecki Michał
  24. Stępień Elżbieta
  25. Strzelecki Wojciech
  26. Trela Joanna
  27. Walkiewicz Martyna
  28. Zapart Aleksandra
  29. Zwolska Katarzyna

Klasa H

  1. Ambroży Bartosz
  2. Ambroży Kamila
  3. Ambroży Paulina
  4. Burek Grażyna
  5. Burek Magdalena
  6. Jankowska Justyna
  7. Kochańska Magdalena
  8. Koruba Sylwia
  9. Krupa Katarzyna
  10. Krzemień Katarzyna
  11. Kucemba Małgorzata
  12. Lech Monika
  13. Lenartowicz Maciej
  14. Lubański Damian
  15. Maj Katarzyna
  16. Oczkowski Jakub
  17. Opałka Piotr
  18. Powroźnik Katarzyna
  19. Przepiórka Przemysław
  20. Pyrz Marcin
  21. Sikora Urszula
  22. Soja Małgorzata
  23. Starkman Maciej
  24. Swatek Karolina
  25. Świtkowska Ilona
  26. Wilk Marta
  27. Wojtaszek Paulina

Sobala Agnieszka