Klasa A

  1. Bala Marcelina
  2. Baran Dominika
  3. Cichecka Klaudia
  4. Cygan Paulina
  5. Gola Piotr
  6. Grzyb Anna
  7. Kabat Aneta
  8. Kłosiński Łukasz
  9. Kowalska Katarzyna
  10. Kozioł Karolina
  11. Ładowski Konrad
  12. Łucarz Katarzyna
  13. Malec Anna
  14. Mrozik Monika
  15. Olszewska Paulina
  16. Pietrzyk Sylwia
  17. Ratusznik Izabela
  18. Sarnecka Agnieszka
  19. Skowrońska Magdalena
  20. Strach Monika
  21. Strzelecka Ewelina
  22. Tańcula Justyna
  23. Topór Małgorzata
  24. Wiek Agnieszka
  25. Wilczek Joanna
  26. Zwierucha Aleksandraa
  27. Ziomek Eliza
  28. Żywczyk Malwina

Klasa B

  1. Barańska Magdalena
  2. Bąbas Michał
  3. Bober Magdalena
  4. Chrobot Jarosław
  5. Curyło Anna
  6. Jarzombek Andrzej
  7. Jasonek Kamila
  8. Klubiński Maciej
  9. Krupski Kamil
  10. Kumor Aleksandra
  11. Łucarz Piotr
  12. Madetko Marcin
  13. Milejska Magdalena
  14. Młyńczak Marcin
  15. Niziołek Łukasz
  16. Olczyk Jakub
  17. Pobiega Szymon
  18. Ratajek Dominika
  19. Rogala Łukasz
  20. Słupski Michał
  21. Stachowicz Paweł
  22. Stępień Mariusz
  23. Syrnik Tomasz
  24. Wieczorek Karol
  25. Wojdan Damian
  26. Zręda Jakub

Klasa C

  1. Bęben Łukasz
  2. Bożek Joanna
  3. Chojnacka Katarzyna
  4. Chrząszcz Grzegorz
  5. Dybała Sylwia
  6. Figiel Paulina
  7. Gradzik Paulina
  8. Kata Maria
  9. Kopacz Karolina
  10. Korzelik Ignacy
  11. Kozieł Joanna
  12. Król Monika
  13. Lachowicz Monika
  14. Lopart Paweł
  15. Mrugała Monika
  16. Nalepa Marcin
  17. Olszewski Dawid
  18. Pośpiech Agnieszka
  19. Reperowicz Magdalena
  20. Sarna Beata
  21. Skotnicka Małgorzata
  22. Stępień Monika
  23. Szczygieł Anna
  24. Sztuk Monika
  25. Walas Agnieszka
  26. Walkiewicz Monika
  27. Wrześniewski Maciej

Klasa D

  1. Ambroży Marzena
  2. Bijak Joanna
  3. Borusiński Michał
  4. Bucka Ewelina
  5. Cedzyńska Joanna
  6. Cholewa Iwona
  7. Gubała Olga
  8. Juda Magdalena
  9. Kolarz Agnieszka
  10. Kolarz Łukasz
  11. Laskowska Anna
  12. Nowicka Monika
  13. Orłowska Anna
  14. Pawelec Monika
  15. Pawelec Paweł
  16. Piotrowski Sebastian
  17. Poros Barbara
  18. Poros Radosław
  19. Przodo Maksymilian
  20. Serwin Magdalena
  21. Stępień Przemysław
  22. Stępień Urszula
  23. Syrkiewicz Arkadiusz
  24. Tarnowska Marta
  25. Walkiewicz Magdalena
  26. Wiek Małgorzata
  27. Wilk Ewa
  28. Zawada Magdalena
  29. Żurawska Oliwia

Klasa E

  1. Andrzejczak Anna
  2. Bidzińska Karolina
  3. Brachowicz Katarzyna
  4. Celej Aleksandra
  5. Cieplińska Agata
  6. Drab Piotr
  7. Dryja Ewelina
  8. Dudek Agnieszka
  9. Gorczyca Anna
  10. Grochowska Justyna
  11. Ignacak Olga
  12. Irla Kamil
  13. Janik Alicja
  14. Kolanowska Iwona
  15. Kolarz Arletta
  16. Lis Alicja
  17. Łukasik Dorota
  18. Mączkowska Katarzyna
  19. Musiał Katarzyna
  20. Nowak Agata
  21. Osińska Katarzyna
  22. Pindziak Monika
  23. Pytko Katarzyna
  24. Rajca Katarzyna
  25. Rożek Lucyna
  26. Skubera Katarzyna
  27. Smyda Katarzyna
  28. Stachowicz Anna
  29. Wasilewski Dawid
  30. Wolicka Anna

Klasa F

  1. Dzidowski Przemysław
  2. Gaweł Przemysław
  3. Jachym Agnieszka
  4. Jastrząb Magdalena
  5. Kardynał Marzena
  6. Klepacz Joanna
  7. Korepta Marta
  8. Krupa Michał
  9. Krupa Jarosław
  10. Majka Jarosław
  11. Malara Izabela
  12. Marońska Magdalena
  13. Marzec Wojciech
  14. Molęda Agnieszka
  15. Mrówka Mateusz
  16. Musiał Michał
  17. Paluch Anna
  18. Pałka Magdalena
  19. Pasternak Kamila
  20. Rajtar Mirosław
  21. Rajtar Katarzyna
  22. Rudnik Katarzyna
  23. Rzepecka Monika
  24. Suder Anna
  25. Szydłowska Ewa
  26. Tułak Agnieszka
  27. Wrześniak Anna
  28. Wypych Mateusz

Klasa G

  1. Brudek Karolina
  2. Czerwiec Justyna
  3. Dyrduł Magdalena
  4. Filosek Piotr
  5. Gadawski Mateusz
  6. Gawroński Jakub
  7. Grzesiak Magdalena
  8. Karelus Michał
  9. Klementowska Beata
  10. Klimczak Katarzyna
  11. Król Mateusz
  12. Maciejewska Karolina
  13. Magdziak Marta
  14. Majka Katarzyna
  15. Mysior Agnieszka
  16. Nowakowski Marcin
  17. Pila Danuta
  18. Ptak Dominika
  19. Rynkar Beata
  20. Rzepecka Urszula
  21. Sarnecka Klaudia
  22. Stachowicz Katarzyna
  23. Stępień Anna
  24. Tometczak Ewelina
  25. Witek Katarzyna
  26. Wołczyński Krzysztof
  27. Wójcik Karol
  28. Żurek Michał

Klasa H

  1. Brachowicz Wojciech
  2. Durnaś Paweł
  3. Kaczmarek Kamil
  4. Karcz Karolina
  5. Korczak Kamila
  6. Kupiec Paweł
  7. Lasota Ewa
  8. Łukasik Joanna
  9. Marzec Anna
  10. Michalska Anna
  11. Mrugała Justyna
  12. Nowosińska Justyna
  13. Opoka Piotr
  14. Pałys Agnieszka
  15. Pawełczyk Anna
  16. Radosz Agata
  17. Schabowska Monika
  18. Sieradzka Magdalena
  19. Stachowicz Maciej
  20. Stępień Irmina
  21. Ściubisz Karol
  22. Wcisło Joanna
  23. Wróbel Anna
  24. Zachara Marcin
  25. Jankowska Anna
  26. Szarliński Michał
  27. Rasała Anna
  28. Michalczyk Anna