Klasa A

  1. Bonar Paweł
  2. Borek Karolina
  3. Bugaj Julita
  4. Chrobot Mariola
  5. Cieplińska Gaabriela
  6. Cieślak Martyna
  7. Drabik Kamila
  8. Drożdżowski Marcin
  9. Dybała Anita
  10. Dybała Anita
  11. Gadawska Dominika
  12. Gajek Norbert
  13. Gluzicka Anna
  14. Głód Anna
  15. Gola Karolina
  16. Iwan Katarzyna
  17. Konieczna Magdalena
  18. Krawczyk Łukasz
  19. Luty Dorota
  20. Miodek Mateusz
  21. Nicek Monika
  22. Nowak Grzegorz
  23. Piotrowska Małgorzata
  24. Poniewierska Magdalena
  25. Sarnecki Konrad
  26. Starościak Katarzyna
  27. Stawnicki Hubert
  28. Szczepanik Katarzyna
  29. Szymańska Anna
  30. Śledź Krystian
  31. Walkiewicz Beata
  32. Wiśniewska Agnieszka
  33. Zdziebko Monika

Klasa B

  1. Baran Łukasz
  2. Czerwiec Marta
  3. Dobrowolska Maria
  4. Durnoga Konrad
  5. Dyrduł Robert
  6. Fąs Joanna
  7. Gawłowska Dorota
  8. Golonka Anna
  9. Graca Ewa
  10. Janas Paweł
  11. Janik Łukasz
  12. Kania Dominika
  13. Kir Małgorzata
  14. Kochańska Anna
  15. Kowalska Maja
  16. Kozłowski Łukasz
  17. Kwiatkowska Aneta
  18. Łoboda Łukasz
  19. Masłowski Łukasz
  20. Michalec Magdalena
  21. Molęda Marta
  22. Orłowski Aleksander
  23. Owczarczyk Adam
  24. Papier Grzegorz
  25. Pawłowski Paweł
  26. Socha Magdalena
  27. Strzeszkowski Łukasz
  28. Szostak Krzysztof
  29. Tamborska Marta
  30. Wacławik Tomasz
  31. Walas Monika
  32. Wojas Joanna
  33. Wyrozumska Ewa

Klasa C

  1. Barabasz Agnieszka
  2. Bijak Agnieszka
  3. Burkat Piotr
  4. Cepil Adam
  5. Czyszczoń Dominika
  6. Jagucka Marzena
  7. Kłuskiewicz Łukasz
  8. Kłuskiewicz Grzegorz
  9. Knefel Agnieszka
  10. Kojder Justyna
  11. Krawczyk Agata
  12. Kucharska Katarzyna
  13. Majcher Mateusz
  14. Marzec Małgorzata
  15. Miller Bogumił
  16. Niepsuj Agata
  17. Orłowska Jagoda
  18. Paluch Łukasz
  19. Pierzchała Kinga
  20. Poniewierska Ewelina
  21. Pyrz Katarzyna
  22. Sempioł Konrad
  23. Skwara Mariusz
  24. Swat Tomasz
  25. Szybalska Magdalena
  26. Śliska Katarzyna
  27. Wołoszyn Malwina
  28. Zawisza Sylwia
  29. Zgórski Andrzej

Klasa D

  1. Bątkowska Justyna
  2. Borycka Stella
  3. Bucka Katarzyna
  4. Chodkowska Monika
  5. Chrobot Paulina
  6. Czechowska Dominika
  7. Dusza Aleksandra
  8. Grochowska Agnieszka
  9. Grochowski Bartosz
  10. Janocha Karolina
  11. Kalita Tomasz
  12. Kolarz Paweł
  13. Kolarz Paweł Łukasz
  14. Lis Ewelina
  15. Łukasiewicz Dagmara
  16. Łukasik Michał
  17. Nowak Marzena
  18. Pałka Monika
  19. Podkowa Paulina
  20. Rogowska Anna
  21. Sarnecki Bartłomiej
  22. Serwatka Michał
  23. Sikora Marta
  24. Skalska Ewelina
  25. Stachowicz Beata
  26. Stępień Anna
  27. Szymczyk Przemysław
  28. Tomasik Agnieszka
  29. Uchwał Patrycja
  30. Wąsowicz Wojciech
  31. Wieczorek Karol
  32. Zając Paweł
  33. Zawierucha Agnieszka

Klasa E

  1. Adamczyk Ewa
  2. Borto Ilona
  3. Cabaj Andrzej
  4. Czerwińska Monika
  5. Foryś Maciej
  6. Gajda Anna
  7. Jaskulski Remigiusz
  8. Juda Monika
  9. Kaczmarczyk Justyna
  10. Kaleta Anna
  11. Klepacz Paweł
  12. Kopciał Agnieszka
  13. Krowińska Izabela
  14. Królikowska Marta
  15. Lech Anna
  16. Loch Emilia
  17. Nocoń Magdalena
  18. Obcowska Monika
  19. Pabis Katarzyna
  20. Palmąka Małgorzata
  21. Podsiadło Cezary
  22. Pytko Łukasz
  23. Rydlewska Magdalena
  24. Szczepanik Magdalena
  25. Szczerba Maciej
  26. Szkadłubowicz Wojciech
  27. Szybalska Małgorzata
  28. Tomaszewska Anna
  29. Wojtacha Izabela
  30. Woźniak Urszula
  31. Załucka Laura

Klasa F

  1. Bartocha Ewelina
  2. Bilska Iwona
  3. Borowska Aleksandra
  4. Curyło Ewelina
  5. Cygan Anna
  6. Cygan Karolina
  7. Ćwiek Tomasz
  8. Doroz Anita
  9. Dubil Zbignieew
  10. Durnaś Iwona
  11. Dybała Krzysztof
  12. Janicka Justyna
  13. Janus Piotr
  14. Juda Przemysłąw
  15. Kliś Rafał
  16. Kobus Agnieszka
  17. Kocielińska Joanna
  18. Kopiński Marcin
  19. Kulpiński Robert
  20. Kurasiński Karol
  21. Maruszak Anna
  22. Misiakiewicz Łukasz
  23. Pałka Łukasz
  24. Pasek Przemysław
  25. Sikora Rafał
  26. Skiba Łukasz
  27. Sokołowska Justyna
  28. Stefko Agnieszka
  29. Szałach Izabela
  30. Szynal Agata
  31. Wodecki Marek
  32. Zwolska Agnieszka

Klasa G

  1. Biskup Jakub
  2. Bugdalska Agnieszka
  3. Chmielewska Ewelina
  4. Domagała Paulina
  5. Furmanek Paweł
  6. Gadowska Ewelina
  7. Jaworski Artur
  8. Kajderowicz Magdalena
  9. Karczewska Mariola
  10. Kliś Łukasz
  11. Kłos Magdalena
  12. Kolarz Aneta
  13. Kościński Tomasz
  14. Kozieł Arleta
  15. Król Monika
  16. Kucera Anna
  17. Laszkiewicz Magdalena
  18. Lis Katarzyna
  19. Machnik Katarzyna
  20. Majcher Łukasz
  21. Nawrot Jacek
  22. Przepiórka Waldemar
  23. Różycki Mariusz
  24. Sekuła Łukasz
  25. Skręt Anna
  26. Służalski Rafał
  27. Szcześniak Jacek
  28. Ściubisz Barbara
  29. Terlecki Marcin
  30. Walasek Magdalena
  31. Żak Julian
  32. Graca Anna
  33. Wójcik Bartosz