Klasa A

  1. Bajor Beata
  2. Baranowska Anna
  3. Białoń Aneta
  4. Bielaszka Anna
  5. Bracisiewicz Anna
  6. Bugaj Agnieszka
  7. Cerazy Małgorzata
  8. Chłoń Aneta
  9. Domagała Aneta
  10. Gajówka Agnieszka
  11. Jaskóła Wioletta
  12. Jewiarz Barbara
  13. Kaszuba Lidia
  14. Kmiołek Anna
  15. Kobos Joanna
  16. Kordek Aneta
  17. Kordos Ewa
  18. Kwarciany Piotr
  19. Mierzwińska Aneta
  20. Pater Urszula
  21. Pawłowska Maria
  22. Pisula Justyna
  23. Radej Joanna
  24. Reperowicz Marzena
  25. Socha Sylwia
  26. Sokołowska Magdalena
  27. Stępień Jadwiga
  28. Szafranek Agnieszka
  29. Szafraniec Renata
  30. Szydłowska Irmina
  31. Walasek Dorota
  32. Wieczorek Anna
  33. Witczak Antonina
  34. Wojciechowska Edyta
  35. Zielińska Małgorzata

Klasa B

  1. Augustyn Grzegorz
  2. Brachowicz Michał
  3. Bracisiewicz Małgorzata
  4. Budzik Monika
  5. Cichońska Jolanta
  6. Cira Mariusz
  7. Domagała Tomasz
  8. Dulik Agnieszka
  9. Dytkowski Tomasz
  10. Grzegorczyk Paweł
  11. Janus Agata
  12. Jarubas Adam
  13. Kaczocha Jolanta
  14. Kolarz Mirosław
  15. Kryczka Wioletta
  16. Majcher Paweł
  17. Marciniec Dariusz
  18. Michalski Mariusz
  19. Młyżywa Bernaadetta
  20. Mysior Marzena
  21. Pierściński Mariusz
  22. Poros Aleksandra
  23. Radej Rafał
  24. Sagan Wioletta
  25. Siemińska Katarzyna
  26. Skiba Sławomir
  27. Waga Grzegorz
  28. Więckowski Marcin
  29. Wojnarski Daniel
  30. Wójcikiewicz Krzysztof
  31. Zarębski Piotr

Klasa C

  1. Bajor Edyta
  2. Chojnacka Joanna
  3. Ciba Katarzyna
  4. Czyszczoń Joanna
  5. Dytkowska Katarzyna
  6. Filuk Justyna
  7. Gałązka Aneta
  8. Gąsior Grzegorz
  9. Godowska Anna
  10. Iwan Agnieszka
  11. Jastrząb Anna
  12. Kardynał Paweł
  13. Kasza Wojciech
  14. Kicka Sylwia
  15. Korczak Katarzyna
  16. Korus Justyna
  17. Korzelik Joanna
  18. Kozieł Dorota
  19. Kozik Anna
  20. Kuza Edyta
  21. Łojek Piotr
  22. Malec Ewa
  23. Młynarczyk Wioletta
  24. Norek Bogdan
  25. Nowakowska Renata
  26. Omasta Izabela
  27. Papier Małgorzata
  28. Podsiadło Jolanta
  29. Rewieński Maciej
  30. Sikorska Daria
  31. Skórska Agnieszka
  32. Tałaj Robert

Klasa D

  1. Borowski Michał
  2. Bzówka Renata
  3. Cieplińska Edyta
  4. Farmas Lucyna
  5. Gas Jolanata
  6. Gosek Joanna
  7. Grzyb Zbigniew
  8. Janik Małgorzata
  9. Jarosz Justyna
  10. Jasińska Barbara
  11. Kabat Wojciech
  12. Kiwior Paweł
  13. Kopała Urszula
  14. Kwiecień Paweł
  15. Lasia Joanna
  16. Lech Małgorzata
  17. Legawiec Ilona
  18. Łucki Damian
  19. Magiera Tomasz
  20. Marzec Magdalena
  21. Mierzwiński Jan
  22. Musiał Arkadiusz
  23. Olszowy Grzegorz
  24. Ozierów Tomasz
  25. Pabis Robert
  26. Podsiedlik Katarzyna
  27. Prędka Alina
  28. Sobecki Robert
  29. Świech Ewa
  30. Wiśniewski Krzysztof
  31. Wołoszyn Anna

Klasa E

  1. Cieślak Małgorzata
  2. Doros Monika
  3. Fatyga Agnieszka
  4. Ficek Dorota
  5. Gajda Agnieszka
  6. Gajos Mieczysława
  7. Gietz Anna
  8. Grudzień Renata
  9. Justyniarska Agnieszka
  10. Kawacz Justyna
  11. Kiełb Anna
  12. Kinor Anna
  13. Kuza Agnieszka
  14. Leszczyński Marcin
  15. Marek Ewa
  16. Monikowska Ewa
  17. Nalepa Monika
  18. Okońska Agnieszka
  19. Piasecka Monika
  20. Piotrowska Ewa
  21. Sarnecka Agnieszka
  22. Sodo Aneta
  23. Stępień Joanna
  24. Urban Agata
  25. Wawro Katarzyna
  26. Wojciechowska Barbara
  27. Wójcik Iwona
  28. Zapiórkowska Małgorzata
  29. Zdziebło Wioletta

Klasa F

  1. Anyż Edyta
  2. Chłoń Monika
  3. Domagała Edyta
  4. Drozdzowska Dorota
  5. Fedan Iwona
  6. Janiczko Martyna
  7. Jędryjaszek Wiesława
  8. Jurecka Marzena
  9. Justyniarska Małgorzata
  10. Lasak Agnieszka
  11. Łasak Agnieszka
  12. Łukasik Iwona
  13. Marzec Agnieszka
  14. Miksiewicz Justyna
  15. Musiał Mariola
  16. Polak Andżelika
  17. Rózga Beata
  18. Sambórska Aneta
  19. Sanecka Ewa
  20. Sarnecka Monika
  21. Siekańska Aneta
  22. Sutkowska Ewa
  23. Szymaszek Ewa
  24. Wieczorek Dorota
  25. Wilk Monika
  26. Woźniak Małgorzata
  27. Zając Ewa
  28. Zdziebko Joanna
  29. Zysk Anna