Klasa A

  1. Babiec Katarzyna
  2. Bałaga Kalina
  3. Banaś Renata
  4. Bańkowska Ewa
  5. Chelis Aneta
  6. Czupryna Dariusz
  7. Fortuna Renata
  8. Jurecka Dorota
  9. Kapusta Izabela
  10. Kasprzyk Tomasz
  11. Kosiuba Agnieszka
  12. Kowalczyk Agata
  13. Król Katarzyna
  14. Kucharczyk Agnieszka
  15. Łącka Aneta
  16. Łukasik Edyta
  17. Musiał Paweł
  18. Muszyńska Renata
  19. Norek Andrzej
  20. Norek Krzysztof
  21. Piłat Dorota
  22. Polniak Wioletta
  23. Prażuch Ewelina
  24. Sajdłowski Marek
  25. Skotnicki Michał
  26. Trzaskowska Anita
  27. Wielgo Ewa
  28. Wójcik Aneta
  29. Żabiński Mariusz

Klasa B

  1. Barańska Justyna
  2. Chodór Mariusz
  3. Derlecki Wojciech
  4. Drab Iwona
  5. Dudek Joanna
  6. Eigenfeld Piotr
  7. Gajda Małgorzata
  8. Iwan Beata
  9. Kiełb Paweł
  10. Klimczyk Mariusz
  11. Koczur Maciej
  12. Kruk Sebastian
  13. Kuza Zbigniew
  14. Nitera Radosław
  15. Obarzanek Joanna
  16. Olszowa Katarzyna
  17. Oryniak Marcin
  18. Pogorzelski Sebastian
  19. Radosz Barbara
  20. Rajkowska Ewa
  21. Sakwa Wojciech
  22. Siekierska Marta
  23. Sikora Małgorzata
  24. Sroka Adam
  25. Stępień Renata
  26. Studziżur Piotr
  27. Tomasikiewicz Piotr
  28. Wic Jacek
  29. Witczak Danuta
  30. Żarnecka Bożena

Klasa C

  1. Banach Beata
  2. Blichiewicz Anna
  3. Bławat Aneta
  4. Borto Wioletta
  5. Boś Monika
  6. Bugdalski Janusz
  7. Defratyka Anna
  8. Gil Michał
  9. Gryc Wioletta
  10. Homińska Agnieszka
  11. Kania Agnieszka
  12. Kaszuba Edyta
  13. Kawacz Ewa
  14. Kotucha Bartłomiej
  15. Mierzwińska Zyta
  16. Mikołajczyk Agnieszka
  17. Misterkiewicz Katarzyna
  18. Mochniej Adrian
  19. Molenda Anna
  20. Ozgowicz Wojciech
  21. Pawełczak Agnieszka
  22. Pierścińska Monika
  23. Poliwczak Rafał
  24. Rak Martyna
  25. Rogowska Joanna
  26. Sołtysek Edyta
  27. Szczerba Anna
  28. Trojanowska Julita
  29. Tytko Joanna
  30. Wegner Arleta
  31. Wlazło Kinga
  32. Wróbel Marta

Klasa D

  1. Bucka Edyta
  2. Bucki Wojciech
  3. Czapla Krzysztof
  4. Dalczyński Andrzej
  5. Gałązka Mariusz
  6. Głód Piotr
  7. Gocoł Sylwia
  8. Grabda  Ewelina
  9. Jabłońska Agnieszka
  10. Kmieciak Mariusz
  11. Kocot Krystyna
  12. Kozłowski Mateusz
  13. Krala Jacek
  14. Lasota Marek
  15. Litwiński Piotr
  16. Maczyńska Agnieszka
  17. Nowak Barbara
  18. Podsiedlik Barbara
  19. Równiak Agata
  20. Saładyk Anna
  21. Staworzyńska Jadwiga
  22. Urban Edyta
  23. Wdowicz Rafał
  24. Wic Anna
  25. Zeljaś Piotr
  26. Zgoła Marzena
  27. Zgorzały Robert

Klasa E

  1. Augustyn Agnieszka
  2. Byczkowska Maria
  3. Chodkowska Katarzyna
  4. Cieślak Anna
  5. Czekaj Teresa
  6. Dębska Agnieszka
  7. Drozdowska Anna
  8. Dudała Katarzyna
  9. Fit Mariola
  10. Gadawska Barbara
  11. Gadawska Edyta
  12. Hernik Agnieszka
  13. Jankowski Maciej
  14. Kaleta Edyta
  15. Kamińska Agnieszka
  16. Kobos Ewa
  17. Kolarz Jadwiga
  18. Kosmala Jadwiga
  19. Kowalik Urszula
  20. Król Marzena
  21. Kulczyk Renata
  22. Kwiecień Magdalena
  23. Legutko Iwona
  24. Lis Katarzyna
  25. Majko Anna
  26. Miśtal Ksenia
  27. Musiał Ewa
  28. Mysior Jolanta
  29. Nurek Justyna
  30. Pasierbek Marta
  31. Pater Ewa
  32. Paw Aneta
  33. Podsiadło Dorota
  34. Ruczyńska Małgorzata
  35. Schabowska Beata
  36. Siemieniec Renata
  37. Sobczyk Małgorzata
  38. Sztefko Ewa
  39. Wołowiec Agnieszka
  40. Wróbel Maria
  41. Zynger Alina

Lichota Beata