Klasa A

  1. Cholewa Agnieszka
  2. Dereń Tomasz
  3. Doros Aneta
  4. Grabiańska Katarzyna
  5. Grochowska Agnieszka
  6. Helis Monika
  7. Jesionka Elżbieta
  8. Juda Mariusz
  9. Kajdana Renata
  10. Kąsek Angela
  11. Kłysz Piotr
  12. Maj Monika
  13. Maj Sylwia
  14. Mazurek Anna
  15. Michalska Dorota
  16. Musiał Mariusz
  17. Nowaczkiewicz Dorota
  18. Oskard Edyta
  19. Rak Iwona
  20. Rasiński Adam
  21. Sławicka Katarzyna
  22. Sławiński Grzegorz
  23. Sokołowski Marcin
  24. Szlęk Edyta
  25. Szlęk Iwona
  26. Zawadzka Agnieszka
  27. Zoch Beata
  28. Zdziebko Agata
  29. Żelawska Justyna
  30. Żugaj Mariusz

Klasa B

  1. Czerwiec Arkadiusz
  2. Domagała Barbara
  3. Dulik Joanna
  4. Grabowska Renata
  5. Grudziński Jarosław
  6. Iwański Paweł
  7. Jewiarz Renata
  8. Kaczmarczyk Aleksandra
  9. Kaczocha Agnieszka
  10. Kilar Tycjan
  11. Kolasińska Renata
  12. Kopińska Marzena
  13. Kordek Piotr
  14. Kowal Grzegorz
  15. Kozłowski Krzysztof
  16. Krala Dariusz
  17. Krawczyk Robert
  18. Krzak Radosław
  19. Kuracińska Halina
  20. Lichota Katarzyna
  21. Madej Agnieszka
  22. Majka Wojciech
  23. Mącznik Ewa
  24. Mizdra Tomasz
  25. Nogaś Ewa
  26. Paradowska Katarzyna
  27. Pawelec Dariusz
  28. Piotrowska Jolanta
  29. Pyrz Lucyna
  30. Rożek Rafał
  31. Sowiar Bożena
  32. Szumilas Dominik
  33. Wojtasik Marcin

Klasa C

  1. Biegacz Sylwiusz
  2. Chojnacka Agnieszka
  3. Cholewa Aneta
  4. Ciemiński Jarosław
  5. Dulęba Joanna
  6. Feldo Marta
  7. Furman Agnieszka
  8. Grochowina Justyna
  9. Kłopot Aneta
  10. Kotarska Justyna
  11. Kruk Halina
  12. Kudła Andrzej
  13. Kuźnia Agnieszka
  14. Matynia Ewa
  15. Nowakowski Tomasz
  16. Nutowicz Jagoda
  17. Pasek Jacek
  18. Polit Wojciech
  19. Reperowicz Wioletta
  20. Skotnicka Lucyna
  21. Służalska Joanna
  22. Syczuk Joanna
  23. Suskiewicz Paweł
  24. Szczepanek Urszula
  25. Tomczak Michał
  26. Trela Teodozja
  27. Wróbel Anna
  28. Wójcik Agnieszka
  29. Zapart Sebastian
  30. Ząbek Małgorzata
  31. Żelowski Andrzej

Klasa D

  1. Borto Piotr
  2. Chraniuk Donata
  3. Ciba Anna
  4. Cieloch Beata
  5. Cieślak Paweł
  6. Galant Tomasz
  7. Kawa Mariusz
  8. Klamka Ewa
  9. Kobos Ewa
  10. Kosmala Anna
  11. Lis Anna
  12. Lubańska Monika
  13. Magdziarz Marek
  14. Maj Anna
  15. Makowski Wojciech
  16. Malec Mariusz
  17. Mierzwa Paweł
  18. Nowak Anna
  19. Nowak Małgorzata
  20. Ozimek Marzena
  21. Papaj Robert
  22. Pierściński Arkadiusz
  23. Podsiadło Monika
  24. Przepiórka Wioletta
  25. Przynarowski Piotr
  26. Sekułowicz Maciej
  27. Służalski Jarosław
  28. Stal Jadwiga
  29. Starczyńska Renata
  30. Tomczyk Andrzej
  31. Wach Jarosław
  32. Walejnis Maciej
  33. Wieczorek Agnieszka
  34. Wrona Małgorzata
  35. Wybraniec Grzegorz

Klasa E

  1. Brodzińska Ewa
  2. Chmielewska Edyta
  3. Chrzanowska Ewa
  4. Ficek Iwona
  5. Gajska Małgorzata
  6. Gorgoń Monika
  7. Jurecka Aneta
  8. Kantur Edyta
  9. Kobos Jolanta
  10. Kokocińska Agnieszka
  11. Kowalik Edyta
  12. Krzemień Małgorzata
  13. Maciąg Agnieszka
  14. Mierzwa Anna
  15. Nurek Agnieszka
  16. Ochnicka Danuta
  17. Piwowarczyk Anna
  18. Puszyńska Aneta
  19. Sas Małgorzata
  20. Szostak Małgorzata
  21. Szymańska Iwona
  22. Ściubisz Agnieszka
  23. Zdral Renata
  24. Koźmiński Dariusz
  25. Biegacz Mariusz