Klasa A

  1. Adamczyk Barbara
  2. Bielawski Janusz
  3. Dalach Aneta
  4. Dziurewicz Beata
  5. Farmas Agnieszka
  6. Gładkiewicz Mariusz
  7. Graca Przemysław
  8. Jędras Ewa
  9. Kardynał Alina
  10. Kawa Małgorzata
  11. Kobus Bożena
  12. Kozioł Elżbieta
  13. Lasia Zofia
  14. Łyko Joanna
  15. Majewska Edyta
  16. Norek Adam
  17. Nowak Beata
  18. Pagos Małgorzata
  19. Poros Beata
  20. Pasek Dorota
  21. Pater Agnieszka
  22. Pawłowska Renata
  23. Ruczyński Rafał
  24. Salamon Artur
  25. Słupska Halina
  26. Sołtys Anna
  27. Stefańska Joanna
  28. Stoczkiewicz Iwona
  29. Sztuk Aneta
  30. Tomala Beata
  31. Tomczyk Urszula
  32. Wic Alicja
  33. Zając Aneta
  34. Zając Małgorzata
  35. Zając Piotr

Klasa B

  1. Bomski Marcin
  2. Czupryna Aneta
  3. Czupryna Wioletta
  4. Duś Paweł
  5. Dytkowska Joanna
  6. Góryjowska Katarzyna
  7. Grochowina Aldona
  8. Kafara Mariusz
  9. Kareta Grzegorz
  10. Kiełb Michał
  11. Kopała Dorota
  12. Kosowicz Marcin
  13. Kozieł Anna
  14. Kwarciany Andrzej
  15. Lech Małgorzaata
  16. Łabuz Damian
  17. Łukasik Robert
  18. Markiewicz Małgorzata
  19. Nowak Anna
  20. Pałażej Marcin
  21. Sowiński Radosław
  22. Stramski Artur
  23. Szabra Dariusz
  24. Szczepanik Marta
  25. Walasek Maria
  26. Wcisło Edyta
  27. Wilk Krzysztof
  28. Zych Jacek
  29. Żyła Grzegorz

Klasa C

  1. Bobowska Katarzyna
  2. Cieplińska Justyna
  3. Dziura Beata
  4. Hucał Aleksander
  5. Krawczyk Anna
  6. Kuza Anna
  7. Kwiatkowski Marcin
  8. Leszczyńska Joanna
  9. Lis Agnieszka
  10. Łukasik Przemysław
  11. Majcher Marta
  12. Malec Małgorzata
  13. Miłkowska Anna
  14. Nitera Agnieszka
  15. Nowak Jacek
  16. Obcowska Jolanta
  17. Olszewska Agnieszka
  18. Olszowa Małgorzata
  19. Omasta Michał
  20. Sadowski Grzegorz
  21. Salwa Katarzyna
  22. Socha Agnieszka
  23. Sternak Bogusław
  24. Szumilas Kamila
  25. Wilk Mariusz
  26. Witek Marta
  27. Wojdan Ewa
  28. Woźniak Dorota
  29. Żaczek Agnieszka

Klasa D

  1. Chrobot Renata
  2. Desiewicz Wioletta
  3. Gumuła Urszula
  4. Kobos Ewa
  5. Korus Edyta
  6. Kowalik Rafał
  7. Król Krzysztof
  8. Lech Anna
  9. Łukasik Jarosław
  10. Milewski Jacek
  11. Orłowski Dariusz
  12. Piernik Anna
  13. Polak Iwona
  14. Prędka Małgorzata
  15. Prucnal Aneta
  16. Pytko Konrad
  17. Ratajek Piotr
  18. Rauszer Gabriela
  19. Rogala Krzysztof
  20. Suwała Zofia
  21. Ściubisz Marta
  22. Wacławik Paweł
  23. Wiewióra Lidia
  24. Wróbel Małgorzata
  25. Wrześniak Barbara
  26. Ziółkowska Zofia

Klasa E

  1. Biskup Małgorzata
  2. Borek Marta
  3. Borek Monika
  4. Buczak Renata
  5. Durnaś Aneta
  6. Gierek Anna
  7. Grabda Ewa
  8. Jędryjaszek Jolanta
  9. Kokoszka Jolanta
  10. Koruba Anita
  11. Koselarz Ewa
  12. Kowalska Monika
  13. Kwapisz Elżbieta
  14. Kwiatek Joanna
  15. Lipiec Joanna
  16. Mierzwa Anna
  17. Orszulak Izabella
  18. Ostrowska Bożena
  19. Ryczek Wioletta
  20. Sabatowska Jolanta
  21. Saltarska Teresa
  22. Sar Agnieszka
  23. Świąder Joanna
  24. Troń Bożena
  25. Tułak Dorota
  26. Wójcik Urszula
  27. Zdziebko Joanna
  28. Mazanowska Agnieszka
  29. Piwowarska Anna