Klasa A

  1. Banaś Mirosław
  2. Cieplińska Alicja
  3. Czapla Elżbieta
  4. Dalach Sławomir
  5. Duda Tomasz
  6. Dufaj Aleksandra
  7. Godos Wiesława
  8. Grabowski Przemysław
  9. Grzyb Jarosław
  10. Guca Jolanta
  11. Hnatyszak Agata
  12. Jamka Ewa
  13. Jastrzębski Witold
  14. Karcz Bogumiła
  15. Kokoszka Małgorzata
  16. Kopiński Grzegorz
  17. Kordos Aleksander
  18. Kurek Małgorzata
  19. Łucarz Grażyna
  20. Łucarz Izabela
  21. Mącznik Anna
  22. Migórska Barbara
  23. Nalepa Leszek
  24. Pawelec Grzegorz
  25. Pitek Marzena
  26. Placha Izabela
  27. Podkowa Jacek
  28. Sutkowska Elżbieta
  29. Szczechowska Ewa
  30. Wróbel Barbara
  31. Wróbel Marek
  32. Wróbel Teresa
  33. Zioło Małgorzata
  34. Żywczyk Robert

Klasa B

  1. Abratańska Barbara
  2. Boduch Tomasz
  3. Cichoń Artur
  4. Czapla Robert
  5. Drążek Joanna
  6. Eigenfeld Iwona
  7. Górniak Dorota
  8. Gregorczyk Marek
  9. Grochowina Marzena
  10. Grudzień Mariola
  11. Gryc Grzegorz
  12. Gzyl Paweł
  13. Jabłońska Małgorzata
  14. Kogut Włodzimierz
  15. Kozłowska Dorota
  16. Kuropatwa Cezary
  17. Kurzeja Wojciech
  18. Lech Ewa
  19. Lech Krzysztof
  20. Lichota Elżbieta
  21. Matyja Grzegorz
  22. Mietłowska Anna
  23. Piotrowski Mirosław
  24. Płonka Teresa
  25. Praszkiewicz Marek
  26. Sępioło Anita
  27. Sojka Zbigniew
  28. Sroka Mirosław
  29. Stojek Sławomir
  30. Szafranko Halina
  31. Szkodzińska Ewa
  32. Szydłowski Andrzej
  33. Tkaczyk Barbara
  34. Wieczorek Klaudia
  35. Zawadzińska Urszula

Klasa C

  1. Batóg Lucyna
  2. Bełtowski Andrzej
  3. Chuchacz Mariola
  4. Czub Tamara
  5. Dróżdż Marta
  6. Dybała Aneta
  7. Dziedzic Ilona
  8. Gadawska Dorota
  9. Gralewicz Monika
  10. Jędras Aldona
  11. Kanicka Danuta
  12. Kablak Elżbieta
  13. Kowalik Małgorzata
  14. Kwarciana Małgorzata
  15. Markiewicz Arkadiusz
  16. Matynia Zbigniew
  17. Mazur Piotr
  18. Mikuszewska Laura
  19. Nowak Dorota
  20. Nowak Renata
  21. Pawłowska Monika
  22. Pisarczyk Dorota
  23. Pogorzelski Andrzej
  24. Saltarska Renata
  25. Szykuło Ewa
  26. Wadowska Ewa
  27. Wojnowska Anna
  28. Zieja Robert
  29. Żal Grażyna

Klasa D

  1. Bezak Alicja
  2. Bogal Beata
  3. Boreczek Jadwiga
  4. Charyga Halina
  5. Chłosta Zofia
  6. Drzazga Ewa
  7. Duda Renata
  8. Galus Justyna
  9. Kisiel Grzegorz
  10. Klamka Robert
  11. Kowalski Jacek
  12. Kręt Barbara
  13. Krupa Jolanta
  14. Lotko Beata
  15. Łukasik Henryk
  16. Madejski Sławomir
  17. Madejska Gertruda
  18. Maliga Ryszard
  19. Nowak Beata
  20. Poros Ewa
  21. Siewiera Beata
  22. Sioja Ewa
  23. Sołtys Joanna
  24. Sułek Wioletta
  25. Szkodziński Tomasz
  26. Śmigielska Grażyna
  27. Wacławik Zbigniew
  28. Wąsik Jacek
  29. Wojtal Wiesława
  30. Woźniak Bożena
  31. Wróbel Dorota
  32. Wróbel Ewa
  33. Zaborowski Jarosław
  34. Zięba Barbara
  35. Żelichowski Ryszard
  36. Jończyk Edyta
  37. Błaszkiewicz Jerzy
  38. Zagórska Magdalena
  39. Zięba Zdzisław
  40. Kozłowska Anna