Klasa A

  1. Anyż Jarosław
  2. Banaś Renata
  3. Bugdalska Małgorzata
  4. Chłopecka Elżbieta
  5. Czyż Jarosław
  6. Domagała Anna
  7. Domagała Sławomir
  8. Dybał Barbara
  9. Kaleta Jadwiga
  10. Koczur Piotr
  11. Kuza Jacek
  12. Lachowicz Justyna
  13. Maciąg Beata
  14. Opozda Dariusz
  15. Pasiecka Anna
  16. Prażuch Przemysław
  17. Przynarowski Grzegorz
  18. Rubinowski Marek
  19. Siwulska Jadwiga
  20. Stachowicz Renata
  21. Stal Mirosław
  22. Warzecha Wiesława
  23. Wesołowska Dorota
  24. Wleciał Małgorzata
  25. Wojtyś Jerzy
  26. Wójcik Artur
  27. Wójtowicz Wiesława
  28. Zawierucha Artur

Klasa B

  1. Bałabańska Renata
  2. Bartosz Ewa
  3. Bielawska Urszula
  4. Borowiec Grzegorz
  5. Bryk Mirosław
  6. Chrustek Romuald
  7. Gubała Barbara
  8. Jaroszek Renata
  9. Kardynał Krzysztof
  10. Kardynał Robert
  11. Kokoszka Halina
  12. Koźbiał Mariusz
  13. Król Marta
  14. Kuta Jerzy
  15. Kumor Jacek
  16. Kwaśniewska Katarzyna
  17. Litwin Bogusława
  18. Maj Renata
  19. Majcher Dorota
  20. Małkowski Grzegorz
  21. Matuszewska Anna
  22. Michalski Dariusz
  23. Michalski Zbigniew
  24. Mnich Wojciech
  25. Molisak Alina
  26. Niepielski Michał
  27. Pindral Marzena
  28. Pisarczyk Artur
  29. Rogala Andrzej
  30. Rogala Alina
  31. Schab Andrzej
  32. Starachowski Tomasz
  33. Stolarski Janusz
  34. Szafranko Krzysztof
  35. Szałach Beata
  36. Tomczyk Maria
  37. Wąsowicz Piotr
  38. Włodarczyk Agnieszka
  39. Wołoszyn Anna

Klasa C

  1. Bucka Marzena
  2. Czernikiewicz Beata
  3. Dudek Robert
  4. Dytkowska Jolanta
  5. Gzyl Grzegorz
  6. Gzyl Marek
  7. Jasiński Jan
  8. Jurkowska Dorota
  9. Juszcze Anna
  10. Juszczyk Justyna
  11. Kałuża Marzena
  12. Kasperek Elżbieta
  13. Klepacz Lidia
  14. Kucharski Marek
  15. Lotko Katarzyna
  16. Motyl Andrzej
  17. Nowak Elżbieta
  18. Półtorak Małgorzata
  19. Ptak Katarzyna
  20. Rajca Dorota
  21. Siołek Teresa
  22. Soja Małgorzata
  23. Staworzyński Robert
  24. Styczeń Marzena
  25. Wiewióra Anna
  26. Żołądek Jolanta

Klasa D

  1. Banaś Barbara
  2. Błach Robert
  3. Bonar Danuta
  4. Bonar Małgorzata
  5. Drab Jolanta
  6. Duda Lidia
  7. Dziadek Barbara
  8. Fert Beata
  9. Gwiaździńska Dorota
  10. Lelas Bogusława
  11. Leszczyńska Elżbieta
  12. Maliga Barbara
  13. Molęda Jan Aleksander
  14. Nowak Przemysław
  15. Pałys Krystyna
  16. Plewa Lucyna
  17. Praśkiewicz Aleksandra
  18. Pruska Jolanta
  19. Rachuna Anna
  20. Sępioło Teresa
  21. Siołek Małgorzata
  22. Skrzypek Waldemar
  23. Solecki Artur
  24. Szlęk Zofia
  25. Wach Krystyna
  26. Wróbel Mirosława
  27. Zeliasz Barbara
  28. Ziółkowska Barbara
  29. Zych Teresa
  30. Kukuła Zbigniew
  31. Drab Małgorzata
  32. Stefańska Anna
  33. Fortuna Maria
  34. Wilk Marzena
  35. Guzik Elżbieta
  36. Żyła Barbara
  37. Przyborowski Marek
  38. Zawierucha Dorota