Klasa A

  1. Ambroży Jarosław
  2. Brzyski Zbigniew
  3. Cira Jarosław
  4. Cyrnek Urszula
  5. Czaja Bożena
  6. Gręda Danuta
  7. Grochowska Małgorzata
  8. Juda Małgorzata
  9. Kania Tomasz
  10. Kobos Jarosław
  11. Kozłowska Bożena
  12. Krawiec Krzysztof
  13. Kuliś Grażyna
  14. Kumor Dariusz
  15. Linowski Cezary
  16. Marszałek Ewa
  17. Ostrowska Małgorzata
  18. Panek Robert
  19. Pila Wiesław
  20. Plewa Anna
  21. Sikora Barbara
  22. Uchańska Aldona
  23. Walasek Krzysztof
  24. Walęzak Andrzej
  25. Wójcikiewicz Marek
  26. Żelazny Mirosław

Klasa B

  1. Bochyński Jarosław
  2. Borowiec Cezary
  3. Bożek Romuald
  4. Chodór Marzena
  5. Cichoń Tomasz
  6. Czaplak Robert
  7. Ćwiertnia Barbara
  8. Duda Renata
  9. Farmas Andrzej
  10. Gil Barbara
  11. Głowacki Roman
  12. Grabski Robert
  13. Grudzień Grażyna
  14. Gryc Jerzy
  15. Kasza Sławomir
  16. Krala Jerzy
  17. Krawczyk Elżbieta
  18. Kruk Jarosław
  19. Kuc Janusz
  20. Kucharski Jacek
  21. Kumor Zofia
  22. Kwapisz Roman
  23. Lis Artur
  24. Łuczka Tomasz
  25. Madej Barbara
  26. Nogaś Maria
  27. Oskard Marek
  28. Palonek Grażyna
  29. Piwowarczyk Barbara
  30. Puchała Piotr
  31. Romańska Julita
  32. Skowron Dariusz
  33. Stępień Beata
  34. Stępień Bolesław
  35. Śmistek Genowefa
  36. Wróżek Marta
  37. Ziemniak Renata

Klasa C

  1. Andruszkiewicz Grzegorz
  2. Biskup Urszula
  3. Blichiewicz Katarzyna
  4. Bojdo Barbara
  5. Borys Dorota
  6. Feldo Marcin
  7. Gadawska Renata
  8. Gorczyca Marzena
  9. Gurgul Marzena
  10. Klamka Bożena
  11. Klepacz Izabela
  12. Kozłowska Marzena
  13. Łukasiewicz Małgorzata
  14. Magiera Renata
  15. Marciniec Aleksandra
  16. Michałowska Dorota
  17. Olesińska Elżbieta
  18. Pater Dariusz
  19. Pawłowska Małgorzata
  20. Rak Aleksandra
  21. Stelmaszyńska Marzena
  22. Stępień Ewa
  23. Zięba Alicja

Klasa D

  1. Boś Justyna
  2. Budzińska Małgorzata
  3. Cieplińska Iwona
  4. Czapla Jadwiga
  5. Dytkowska Anita
  6. Feldo Anna
  7. Godzisz Grażyna
  8. Gołuch Anna
  9. Guła Grażyna
  10. Kęcka Małgorzata
  11. Konieczek Lucyna
  12. Kowalska Bożena
  13. Krzysztowska Anna
  14. Lelas Lucyna
  15. Lisowska Renata
  16. Lolo Anna
  17. Łuszcz Dorota
  18. Pawłowska Renata
  19. Piotrowicz Teodozja
  20. Radota Anna
  21. Solecka Beata
  22. Stępień Ewa
  23. Walas Beata
  24. Wawro Ewa
  25. Wołczyk Elżbieta
  26. Wójcik Ewa
  27. Ząbek Lucyna
  28. Woźniak Justyna

 

  1. Sojka Barbara
  2. Chochołek Anna
  3. Śmiech Barbara
  4. Czapla Krzysztof
  5. Kruk Magdalena
  6. Niedziela Jolanta
  7. Strząbała Dorota
  8. Styczeń Piotr
  9. Grochowska Agnieszka
  10. Fyrnys Jolanta
  11. Kowal Lidia
  12. Błach Arkadiusz
  13. Krupa Dorota