Klasa A

  1. Błach Urszula
  2. Bielacha Bernadeta
  3. Bracichowicz Dorota
  4. Bracisiewicz Artur
  5. Broda Agnieszka
  6. Chrzanowski Robert
  7. Czaja Maria
  8. Czapla Adam
  9. Doktór Arkadiusz
  10. Dytkowski Grzegorz
  11. Fortuna Andrzej
  12. Fitowski Mirosław
  13. Graca Tomasz
  14. Horążek Leszek
  15. Jastrząb Zbigniew
  16. Jurkowska Ewa
  17. Kręt Grażyna
  18. Krupa Grażyna
  19. Krzak Krzysztof
  20. Leszczyński Ludomir
  21. Maj Sławomir
  22. Malec Anna
  23. Migórski Stanisław
  24. Nicek Sławomir
  25. Piotrowski Robert
  26. Poros Jarosław
  27. Prucnal Urszula
  28. Przynarowska Dorota
  29. Smulczyńska Ewa
  30. Sojka Elżbieta
  31. Sowiński Arkadiusz
  32. Sztuk Jerzy
  33. Sutkowski Krzysztof
  34. Surowaniec Bożena
  35. Seremak Jarosław
  36. Tomalska Barbara
  37. Zięba Elżbieta
  38. Żurek Ireneusz

Klasa B

  1. Czapla Dorota
  2. Dziewierz Anna
  3. Gawroński Wojciech
  4. Gołuch Marek
  5. Grusiecki Jerzy
  6. Grzyb Wiesława
  7. Kaleta Martyna
  8. Koziarz Danuta
  9. Kozłowska Renata
  10. Kuza Anna
  11. Kwaśniewski Marek
  12. Michalska Małgorzata
  13. Mińczyk Janusz
  14. Moćko Jacek
  15. Mostek Lidia
  16. Mrugała Dorota
  17. Musiał Cezary
  18. Musiał Danuta
  19. Nowak Alicja
  20. Nowak Henryka
  21. Ochnicki Jerzy
  22. Pluta Andrzej
  23. Pluta Roman
  24. Poznański Robert
  25. Rogala Zbigniew
  26. Romańska Ewa
  27. Smardz Józef
  28. Sołtysek Jarosław
  29. Strząska Marzena
  30. Ścisło Lidia
  31. Szlenk Marek
  32. Waligóra Andrzej

Klasa C

  1. Ambroziewicz Janusz
  2. Bilski Dariusz
  3. Bitner Lidia
  4. Bożek Tadeusz
  5. Burchan Grzegorz
  6. Cagara Piotr
  7. Ciba Renata
  8. Ciesielska Anna
  9. Desiewicz Teresa
  10. Dytkowska Justyna
  11. Dytkowska Anna
  12. Gadawski Adam
  13. Gozdek Anna
  14. Grabda Jolanta
  15. Hajek Renata
  16. Jurecki Mariusz
  17. Kasza Anna
  18. Kisiel Małgorzata
  19. Kowalczyk Wojciech
  20. Krala Luiza
  21. Kuszyński Cezary
  22. Lisowska Małgorzata
  23. Mazurek Inez
  24. Mącznik Jarosław
  25. Miękina Lucyna
  26. Molisak Justyna
  27. Mrówka Barbara
  28. Rajczak Elżbieta
  29. Rowicka Grażyna
  30. Salwa Wojciech
  31. Skuza Dionizy
  32. Skwark Bożena
  33. Smogór Jerzy
  34. Socha Barbara
  35. Szałach Elżbieta
  36. Szumilas Beata
  37. Wąsala Andrzej
  38. Wiek Anita
  39. Wójtowicz Wioletta

Klasa D

  1. Błachut Teresa
  2. Bryk Barbara
  3. Chlebowska Jolanta
  4. Chlebowska Halina
  5. Doroz Anna
  6. Florek Dorota
  7. Grabarczyk Anna
  8. Janik Jolanta
  9. Jedlińska Wioletta
  10. Józiak Dorota
  11. Kmiecik Wiesława
  12. Korczak Urszula
  13. Kumor Alina
  14. Kuza Renata
  15. Kwarciana Bogusława
  16. Lis Jolanta
  17. Lis Marzena
  18. Łyczek Monika
  19. Maj Jolanta
  20. Miszczuk Marzena
  21. Mitera Jadwiga
  22. Osak Grażyna
  23. Paluch Barbara
  24. Pękacka Elżbieta
  25. Piasecka Renata
  26. Plewa Barbara
  27. Prędka Małgorzata
  28. Sarnecka Iwona
  29. Sierant Renata
  30. Słomka Renata
  31. Wawrzyk Grażyna
  32. Woźniak Małgorzata
  33. Wróblewska Mariola
  34. Zgrzywa Krystyna
  35. Żelowska Anna
  36. Żółtak Maria
  37. Żurek Zofia
  38. Sosin Bożena