Klasa A

  1. Czapla Elżbieta
  2. Czubińska Ewa
  3. Ćwik Aleksandra
  4. Drąg Bogusława
  5. Dufaj Halina
  6. Dybała Dorota
  7. Galus Marianna
  8. Galus Mariola
  9. Górniak Teresa
  10. Grabowska Maria
  11. Juda Alina
  12. Karcz Kazimiera
  13. Kolankowska Danuta
  14. Kolarz Barbara
  15. Kowalik Jolanta
  16. Kozera Grażyna
  17. Kryca Mirosława
  18. Krzak Mirosława
  19. Kuc Małgorzata
  20. Kulinowska Alina
  21. Kumor Krystyna
  22. Legowiec Jolanta
  23. Matuszewska Halina
  24. Musiał Ewa
  25. Nadybał Danuta
  26. Obarzanek Dorota
  27. Opozda Janina
  28. Piła Małgorzata
  29. Pisarczyk Elżbieta
  30. Siwiec Grażyna
  31. Stępień Teresa
  32. Struzik Danuta
  33. Wirecka Elżbieta
  34. Witkoś Wanda
  35. Wójcicka Maria

Klasa B

  1. Andruszkiewicz Elżbieta
  2. Badocha Halina
  3. Bochenek Janusz
  4. Bochyńska Tatiana
  5. Ciepliński Andrzej
  6. Domańska Jadwiga
  7. Helis Jadwiga
  8. Irla Anna
  9. Juda Jan
  10. Kobylarz Anna
  11. Kopiński Jacek
  12. Kustra Dariusz
  13. Lech Jerzy
  14. Mołas Maria
  15. Nowakowski Leszek
  16. Rożek Krzysztof
  17. Sikora Jan
  18. Sobota Mirosław
  19. Sokołowska Jolanta
  20. Staszek Janusz
  21. Trot Mariola
  22. Trzebiński Marek
  23. Wach Antoni
  24. Warzecha Wiesław
  25. Wierzbicka Ewa
  26. Woźniak Anna
  27. Wójtowicz Małgorzata

Klasa C

  1. Ambroża Barbara
  2. Bellak Ewa
  3. Bielacha Jan
  4. Błaszkiewicz Andrzej
  5. Dalach Mirosław
  6. Dąbrowska Jolanta
  7. Ficek Beata
  8. Firlej Agnieszka
  9. Gacek Andrzej
  10. Góra Teresa
  11. Hnatyszek Olga
  12. Karcz Marek
  13. Kowalczyk Maciej
  14. Koźbiał Jolanta
  15. Krupa Andrzej
  16. Kuranda Arkadiusz
  17. Mieleniewski Dariusz
  18. Mrugała Marek
  19. Rozborski Tomasz
  20. Rogala Małgorzata
  21. Rydlewski Ryszard
  22. Rymaszewski Marian
  23. Staworzyński Wiesław
  24. Trzcina Anita
  25. Wawro Robert
  26. Wojciechowska Anna
  27. Woźniak Alicja
  28. Wróbel Anna
  29. Ziembicki Henryk
  30. Zręda Dorota

Klasa D

  1. Anyż Grzegorz
  2. Banaś Jolanta
  3. Chwalik Wiktor
  4. Cieplińska Mirosława
  5. Czubala Maria
  6. Gorczyca Anna
  7. Grenda Halina
  8. Grochowina Robert
  9. Kański Jarosław
  10. Kata Bogdan
  11. Kir Jan
  12. Kosela Jerzy
  13. Krala Małgorzata
  14. Lipiec Jolanta
  15. Michalska Bożena
  16. Misztal Grażyna
  17. Nalepa Ludmiła
  18. Nowocień Elżbieta
  19. Orłowski Artur
  20. Paw Jadwiga
  21. Pisarczyk Barbara
  22. Piwowarczyk Ewa
  23. Sagan Jolanta
  24. Sędrowicz Marzena
  25. Skurzyńska Grażyna
  26. Słomińska Iwona
  27. Sosnowska Elżbieta
  28. Stępień Barbara
  29. Styczeń Ewa
  30. Szczepanik Piotr
  31. Tarnowska Justyna
  32. Tometczak Krzysztof
  33. Tutak Krystyna
  34. Wojtacha Robert
  35. Jurecka Regina
  36. Zych Olga
  37. Ciećko Stanisława
  38. Sarnecka Renata